بهترین موسسه انجام پایان نامه؛ موسسه استادراه

بررسی شاخص هایی برای انتخاب بهترین موسسه پایان نامه نویسی 

همه اتفاقات خوب با یک تصمیم درست و انتخاب صحیح محقق می شوند

هم اکنون با کارشناسان شیفت تماس گرفته و سوالات خودتان را مطرح کنید. مشتاقانه پاسخگوی شمائیم 09103434482

بهترین موسسه انجام پایان نامه
برترین موسسه پایان نامه

بهترین موسسه انجام پایان نامه

نوشتن پایان نامه به مثابه یک دوی ماراتن است که لازم است تا فرد مسیر طولانی را با استقامت و حوصله طی نماید. بسیاری از دانشجویان شاغل ممکن است فرصت کافی برای مطالعه وسیع جهت انجام پایان نامه خودشان را نداشته باشند یا به هر دلیل دیگری مایل باشند پروژه خود را برونسپاری کرده یا از موسسات معتبر در این زمینه کمک بگیرند. در این صفحه سعی شده است در مورد بهترین موسسه انجام پایان نامه صحبت شود تا بتوانید با تصمیمی درست؛ اقدامی موثر و مطلوب انجام دهید.

فرم سفارش انجام پایان نامه

اهمیت مقوله پایان نامه برای دانشجویان و بهترین موسسه انجام پایان نامه

در انجام پایان نامه، یک دانشجو تمام سواد خود را به منصه ظهور می رساند. بنابراین لازم است را به بهترین نحو بداند که چگونه می تواند تمامی دانش و زحمات خود را بر روی پایان نامه اجرا و عملی سازد. در این میان بسیاری از موسسات نیز هستند که با استفاده از دانش متخصصان در رشته مورد نظر و تجربه بالا، پایان نامه ها را به خوبی به انجام می رسانند. موسسات خوب می توانند دارای شاخص هایی برای انتخاب باشند. لذا لازم است تا دانشجویان با توجه به کلیه معیارها، به انتخاب بهترین موسسه انجام پایان نامه بپردازند.

شاخص هایی برای انتخاب بهترین موسسه

 بهترین موسسات برای انجام پایان نامه ها، موسساتی هستند که از لحاظ علمی شایستگی بالایی داشته باشند. در واقع بالا بودن دانش در زمینه نگارش پایان نامه، حرف اول را می زند. اگر تجربه و مهارت این موسسات در زمینه انجام پایان نامه کافی نباشد می تواند دانشجو را دچار زیان های زیادی نماید. این زیان ها می تواند شامل هدر دادن وقت و هزینه و در نهایت نگرفتن نمره ایده آل از استاد مربوطه باشد. لذا اهمیت بالا بودن علم در زمینه نگارش، بسیار بالا است. از نظر ما؛ موسسه ای که مسئولیت پایان نامه یک دانشجو را می پذیرد، لازم است تا دانش خود را در این زمینه تا حد بسیار زیادی بالا برده و به روز نمایند.
مجتمع استادراه با همکاری ممتاز ترین محققین سطح کشور توانسته است رتبه یک را در زمینه مشاوره پایان نامه کارشناسی ارشد و انجام رساله دکتری کسب نماید که در انبوهی از نمونه کارهای انجام شده؛ کیفیت و سطح علمی پایان نامه کاملا مشهود است بنابراین دانشجویان عزیز پس از این که از سطح علمی این موسسه اطمینان حاصل کردند، می توانند به سایر شاخص ها نیز توجه نماید.
یکی از معیارهای دیگری که در موسسه استاد راه به آن توجه ویژه ای شده است؛ مولفه های قیمت و زمان بندی می باشد. معمولا در موسسات حرفه ای و خوب، قیمت گذاری پروژه با توجه به نوع کار، وقت و تخصصی که صرف انجام پروژه می شود؛ تعیین می گردد. از موارد مهم دیگری که لازم است تا دانشجویان به آن دقت کافی داشته باشند این است که در نظر بگیرند که کادر پاسخگو، چگونه به سوالات آن ها پاسخ می دهند. آیا با طمانینه و صرف وقت فراوان و با دانش بالا به آن ها جواب می دهند یا صرفا می خواهند وظیفه پاسخ گویی را به انجام رسانند.
از موارد مهم دیگر در انتخاب بهترین موسسه این است که دانشجویان در نظر بگیرند که آیا موسسه انتخابی تا چه حد و در چه زمان هایی برای پاسخ به سوالاتشان در دسترس است؟ شما در موسسه استادراه با یک پشتیبانی تمام وقت مواجه خواهید بود ما در مواقع ضروری امکان پاسخگویی 24 ساعته را فراهم کرده ایم چراکه یکی از موارد مهم برای عزیزان دانشجو این است که موسسه انتخابی دارای بهترین پشتیبانی برای هر مشکل باشد. بهمین دلیل افرادی که در این منصب گمارده شده اند به بهترین شکل مشکلات دانشجویان را مدیریت و حل می نمایند.
ما میدانیم یکی از نکات مهمی که در انجام پایان نامه مطرح است؛ نظم و زمان بندی پروژه است. زیرا پایان نامه هر دانشجو لازم است تا سر یک موعد مقرر تمام شود تا بتواند بدور از استرس و هیجان خود را آماده دفاع کند. بنابراین هر گونه تاخیر می تواند به دانشجو خسارات جبران ناپذیری را تحمیل نماید.

انجام بهترین پایان نامه

چرا لازم است پروژه به  یک موسسه معتبر محول شود؟

همان طور که در قبل توضیح دادیم لازم است که دانشجویان عزیز با نهایت دقت؛ پروژه خود را به یک موسسه معتبر واگذار نمایند. موسسه ای که با جان و دل برای دانشجویان وقت کافی صرف نماید. این موسسه باید تجربه بالا در زمینه انجام پروژه را داشته باشد. پروژه ها در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری؛ بسیار تخصصی هستند. بنابراین این موسسه لازم است تا از افراد متخصص که همان رشته تحصیلی را به اتمام رسانده اند و تجربه انجام پروژه های زیادی را داشته اند کمک بگیرد. در نظر داشته باشید که مممکن است برای انتخاب موضوع پایان نامه به چالش های زیادی برخورد کنید. زیرا یک موضوع مناسب معمولا یک موضوع منحصر به فرد است که بسیاری از مطالب ناشناخته دارد که بایستی توسط یک محقق مجرب تحقیق شود. موسسه استادراه بعنوان یکی از معتبرترین موسسات فعال در زمینه انجام پایان نامه های مقطع ارشد و دکتری؛ سالهاست که بصورت شبانه روزی درکنار عزیزان بوده و خدمات سرنوشت سازی را ارائه کرده است.

موسسه استادراه به عنوان معتبرترین موسسه پایان نامه نویسی

افتخار میکنیم؛ به اعتقاد بسیاری از دانشجویان سراسر کشور که از خدمات این مجموعه استفاده کرده اند؛ موسسه استادراه بهترین موسسه پایان نامه نویسی در سطح کشور است. این موسسه با بهره گیری از دانش و تجربه افراد متخصص به هر شکل می تواند تمام نیازهای یک دانشجو را در رابطه با مشکلات پایان نامه اش رفع نماید. قیمت مناسب، زمان بندی دقیق، پاسخگویی تمام وقت و کامل به دانشجویان، دانش و تجارب بالا در انجام پایان نامه های مختلف این موسسه را به یکی از بهترین ها بدل کرده است.

چرا  به موسسه استادراه اعتماد کنیم

 همان طور که قبلا متذکر شدیم بهتر است که هر دانشجو چندین موسسه را برای انجام پایان نامه خود، مورد تحقیق و بررسی قرار بدهد. در این صورت می تواند از بین آن ها بهترین را با توجه به شرایط خود انتخاب نماید. موسسه استادراه، تمامی مواردی که یک موسسه خوب برای انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری لازم است تا انجام بدهد را دارد. بنابراین یک دانشجو نمی تواند بدون تحقیق به انتخاب یک موسسه بپردازد. همچنین در نظر داشته باشید که نظرات دانشجویان قبلی که پایان نامه های خود را به موسسه استادراه سپرده اند مهم است. این خود می تواند یکی از مواردی باشد که شما بتوانید به این موسسه اعتماد نمایید. همچنین در موقع مراجعه به این موسسه می توانید متوجه بسیاری از مسائل و نکات مهم در زمینه پاسخگویی به مشکلات، داشتن نظم، انجام دقیق پایان نامه با حوصله و درایت، دانش افراد متخصص و غیره بشوید.
ما اعتقاد داریم که سطح کیفیت پایان نامه بایستی در حدی باشد که دانشجو قادر به استخراج، پذیرش و چاپ حداقل دو مقاله علمی پژوهشی از آن باشد. جهت آگهی بیشتر در زمینه مقالات می توانید اطلاعات بیشتر را مطالعه کنید.

موسسه استادراه

چرا اغلب دانشجویان اعتقاد دارند موسسه استادراه معتبرترین موسسه انجام پایان نامه است

 با یک نظر سنجی ساده می توانید به راحتی متوجه شوید که بیشتر دانشجویانی که به موسسه استادراه مراجعه نموده اند از انجام کار این موسسه رضایت کامل را دارند. زیرا شاخص هایی که این موسسه در انجام پایان نامه ها رعایت می کند همگی بسیار مهم است. بعنوان مثال یکی از مواردی که در سالهای اخیر مورد توجه قرار گرفته است میزان تشابه و نزدیکی پایان نامه دانشجو با کارهای دیگر است که به آن اصطلاحات «همانندجویی» میگویند این مساله در سامانه ایرانداک مورد ارزیابی قرار میگیرد و باید به آن توجه شود. رعایت کردن این شاخصه ها سبب می شود تا دانشجو در حین و اتمام پایان نامه به هیچ مشکلی برخورد ننماید. بنابراین لازم است تا همه این معیارها توسط دانشجو بررسی شود.

فقط با تصمیمات درست؛ اتفاقات خوب خواهد افتاد

اعتقاد ما این است که انجام پایان نامه می تواند یکی از مهم ترین مراحلی باشد که یک دانشجو لازم است تا با موفقیت پشت سر گذارد. شاید بتوان بی اغراق چنین اذعان نمود که انجام پایان نامه موفق، بی تردید مهم ترین مرحله ای است که لازم است تا یک دانشجو آن را از سر بگذراند. لذا لازم است تا قبل از انتخاب موسسه، تحقیقات جامع را در این خصوص به عمل آورید تا بعدا پشیمان نشوید. یک تصمیم درست می تواند تا آخر راه، شما را موفق گرداند. اما تصمیم غلط می تواند عواقب جبران ناپذیری را متوجه شما نماید.  لذا علاوه بر هدر دادن وقت و هزینه پایان نامه نیز راه به جایی نمی برد و در نتیجه ممکن است با مشکلات عدیده ای روبرو شوید.

آشنایی با انجمن دانش آموختگان دانشگاه شهید بهشتی تهران

فایلهای آماده دانلود

[دانلود یافت نشد]
[دانلود یافت نشد]
[دانلود یافت نشد]
[دانلود یافت نشد]
[دانلود یافت نشد]
[دانلود یافت نشد]
[دانلود یافت نشد]
[دانلود یافت نشد]
[دانلود یافت نشد]
[دانلود یافت نشد]

سوابق پژوهشی موسسه و نظرات کاربران:

فکر نمی کردم بتونم نظر اساتید سخت گیرم رو جلب کنم ولی با کمک شما این مساله اتفاق افتاد. خیلی خیلی ممنونم

مصطفی نجفی, دانشگاه علامه

پروژه پایان نامه من ترکیبی از روش تحقیق کمی و کیفی هست خواستم بدونم می تونم روی کمک شما حساب کنم؟ تعریف کارتون رو از دوستای ترم قبل شنیده بودم

یاسر صبری, دانشگاه زابل

لطفا بفرمایید که هزینه مشاوره پایان نامه چقدر هست؟

فاطمه سادات حسن وند, دانشگاه خرم آباد

من سه سال پیش از خدمات موسسه استفاده کرده بودم ولی الان خواستم نظر بدم. اونموقع کارم خوب انجام شد و سریع دفاع کردم الان رو نمی دونم. ازتون تشکر م یکنم اگر تونسته باشین کیفیت کارتون رو حفظ کنین که عالیه

ساناز ترابی, دانشگاه آزاد تهران مرکز

ببخشید من در طول کار خیلی اذیتتون کردم علی الخصصوص خانم دکتر زارع رو خواستم هم تشکر کنم و هم عذرخواهی کنم. بالاخره پایان نامه م تموم شد

سیامک برزگر, دانشگاه شهید بهشتی

راضی کردن استاد راهنمای من خیلی سخت بود اما انجام شد

محمدی چاکری, دانشگاه پیام نور

من الان ترم سوم هستم خواستم ببینم کی اقدام کنم بهتره؟

فاطمه کلهر, دانشگاه علامه

پایان نامه ارشدم با موفقیت انجام شد و ازتون ممنونم انشاءالله برای دکترا مزاحمتون میشم

سپهر یادگاری, دانشگاه علوم تحقیقات

بی نهایت سپاس از پشتیبانی و ارائه بهترین سرویس ها. موفق باشید

کامبیز توکلی, دانشگاه تهران مرکز

با تشکر از زحمات شبانه روزی پرسنل و محققین شما. خواستم اطلاع بدم که من با موفقیت دفاع کردم ممنون

محمد ساسانی مقدم, دانشگاه اصفهان

من سال پیش کارم رو به شما محول کردم و تا نصف پایان نامه ام انجام شد ولی به مشکل خوردم و پیگیری نکردم خااستم بدونم الان دوباره می تونم شروع کنم؟

مهران یاراحمدی, دانشگاه اسکو

به همه دانشجوها توصیه می کنم از خدمات این موسسه استفاده کنند ضرر نمی کنین. ممنون از کادر علمی موسسه

احمد سلیمانی, دانشگاه یاسوج

کار من با کیفیت مطلوبی انجام شده بود ازتون تشکر می کنم

علیرضا فرجی, دانشگاه هلند
0پروژه
تعداد پروژه هایی که برای دانشجویان روانشناسی انجام شده

واقعا پشتیبانی عالی دارین بهترین موسسه آموزشی هستین که پشتیباتیتون واقعا حرف نداره همیشه در هر حال با حوصله رسیدگی میکنید من که دیگه از این به بهد مشتری دایم این مجموعه میشم واقعا حرف ندارید عالی

سینا رضایی, دانشگاه علوم تحقیقات

موسسه شما واقعا یکی از بهترین ها است به نظر من بهترین بخش موسسه هم پشتیبانی سریع و عالی و بی نقص میباشد فقط کاش یکم زودتر با شما آشنا می شدم

ابوالفضل تاجداری, دانشگاه همدان

من فقط برای فصل 4 و 5 مشاوره می خواستم، شما قبول می کنید؟

سوالماز افتخاری اص, دانشگاه پیام نور

بدون شک و بی اغراق هلدینگ شما بهترین و با تجربه ترین محققین را دارد. در این مدت که با موسسه آشنا شدم سرعت عمل و پشتیبانی به طور واقعی برام معنی شد. آرزوی سلامتی و رشد روز افزون دارم علی الخصوص برای خانم دکتر زارع

رضا میراسماعیلی, دانشگاه تبریز

خیلی ممنون از خدمات و حمایت خوبتون. من پایان نامه ام رو با موفقیت دفاع کردم انشاءآلله برای مقاله هم مزاحمتون میشم. بازم ممنون

شهره برادران, دانشگاه آزاد تهران شمال

با سلام
کار من توسط با کمک آقای دکتر رنجبر انجام شد، واقعا باید تشکر کنم از حسن همکاری ایشون و همکاری تمام وقت شون که سبب شد با نمره عالی از پایان نامه م دفاع کنم. همچنین از کادر اداری هم تشکر می کنم

زهرا خاقانی زاده, دانشگاه تهران

خیلی خوشحالم که از اول کارم رو با شما شروع کردم و سراغ موسسات دیگه نرفتم

پروانه احمدی, دانشگاه آزاد دماوند

در عجبم موسسه با این اعتبار؛ انتظار دارم برای مشتریهای قدیمی تخفیف قابل ملاحظه ای در نظر بگیره ولی …

یاشار دهبانی, دانشگاه ارومیه

پایان نامه یکی از دوستام رو شما انجام دادید و خیلی راضی بود خواستم منم اقدام کنم ولی تعرفه خدماتتون رو توی سایت نزدین. میشه راهنمایی کنین

زینب خیری, دانشگاه تبریز

فصل اول و دوم پایان نامه من خیلی زود آماده شد اما فصل چهارمم کمی تاخیر داشت ولی کیفیت کار عالی بود و استادم راضی بود ممنون از شما

راشا میرطاهری, دانشگاه شیراز

تشکر می کنم از خدمات  خوبتون. اگر نبودین واققعا به مشکل برمی خوردم

سید ابراهیم میرلوحی, دانشگاه قبرس

خواستم از دکتر مقدم بابت کار خوب و تمیزشون تشکر کنم

اسماعیل افشار, دانشگاه آزاد اردکان

شما هم لطفا نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید

تماس با ما:

آدرس دفتر (لطفا با هماهنگی مراجعه کنید):

تهران خیابان آزادی خیابان جمالزاده جنوبی کوچه دانشور پلاک 4 – مجتمع استادراه

کارشناسان شیفت:

09101502239 – 09103434482
پاسخگویی تمام وقت 7 روز هفته

آدرس ایمیل:

yestez.ir[at]yahoo.com
info[at]yestez.ir