انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

موسسه «استادراه» انجام پایان نامه 

مشاوره دقیق و تخصصی نگارش پایان نامه  از انتخاب موضوع تا جلسه دفاع بدون وقفه و تمام وقت در کنار شمائیم

هم اکنون می توانید با کارشناسان شیفت در موسسه «استادراه» تماس گرفته و سوالات خودتان را پیرامون هزینه، زمان بندی، کیفیت پروژه و … مطرح نمایید ما مشتاقانه پاسخگوی سوالات شما هستیم 09101502239-09103434482

فرم سفارش انجام پایان نامه

انجام پایان نامه

 هر دانشجوی کارشناسی ارشد بعد از اتمام واحد های درسی لازم است که پایان نامه ای در قالب واحد درسی چند واحدی و پایانی خود ارائه نماید. انجام پایان نامه برای یک دانشجویی که در آستانه فارغ التحصیلی هستند مساله قابل توجه و مهمی است. در وهله اول انتخاب یک موضوع مناسب با رشته ای که دانشجو در آن تحصیل کرده است، ضروری می باشد و دانشجویان باید تحقیقات و پژوهش های متعددی در خصوص موضوع مورد نظر به عمل آورد. در این زمان تیم متخصص موسسه «استادراه» گرد هم آمده اند تا با ارائه با مفهومی ترین پایان نامه ها با قیمتی بسیار در کنار دانشجویان پر مشغله باشد.

مشاوره پایان نامه

بطور کلی انجام پایان نامه می تواند به معنی اتمام دوران تحصیلی به حساب آید و موضوعی که برای آن انتخاب میشود، می بایست غیر تکراری باشد و دارای ایده ای خلاقانه باشد. گفتنی است که پایان نامه در زمان کارشناسی ارشد درسی ۶ واحدی به حساب می آید، پس از این حیث هم اهمیت فوق العاده ای دارد بررسی این پروژه از نظر استاندارد ها و دستور نگارش مناسب، امری ضروری به شمار می رود که اگر این دسته از نکات رعایت نشود، امکان وارد شدن ایرادات از سوی اساتید دانشگاه وجود خواهد داشت بنابراین به دلیل اهمیت مساله، توصیه می شود چنانچه قصد دارید از کمک موسسات بهره مند شوید؛ حتما به مراکزی که دارای اعتبار و حسن شهرت هستند مراجعه کنید. موسسه «استادراه» از نظر دانشجویان بعنوان بهترین موسسه انجام پایان نامه در سطح کشور است که بیش از 15 سال در خدمت دانشجویان عزیز بوده است.

مراحل انجام پایان نامه

چه زمانی از خدمات موسسه استادراه استفاده کنیم؟

اغلب دانشجویان در صدد آن هستند تا بهترین موضوع را انتخاب و به دنبال آن بالاترین ترین نمره پایان نامه را کسب نمایند موسسه استادراه منبعی مورد اعتماد برای دانشجویانی است که به دنبال انجام پایان نامه هستند. این تیم بزرگ آماده است تخصصی ترین خدمات را در حوزه انتخاب موضوع مرتبط با رشته و ارائه پایان نامه های با اعتبار بالا ارائه نماید. به طور کلی نگارش پایان نامه توجه زیادی را می طلبد و مستلزم صرف وقت کافی و دانش بسیار است.

ارزشیابی پایان نامه توسط اساتید راهنما همواره با سختگیری های خاصی توام است که به همین دلیل دانشجویان می بایست با بالاترین دقت ممکن پایان نامه مورد نظر را تهیه نمایند. انجام پایان نامه رعایت یک سلسله نکات مهم و اساسی را می طلبد که با رعایت این موارد؛ موفقیت در کسب نمره کامل از آن حتمی است.

 برای اینکه یک پایان نامه پژوهشی با مفهوم را به دانشگاه ارائه دهید، می توانید از مشاورین «استادراه» کمک امتیازات این موسسه می تواند شامل موارد زیل باشد:

    • انجام پایان نامه با جدید ترین مفاهیم روز دنیا
    • بهره گیری از تجارت متخصصین مجرب
    • در صورت لزوم انتخاب موضوعی خارق‌ العاده
    • پایان نامه ای با محتوای عمیق و کارشناسی شده

هزینه انجام پایان نامه

به طور کلی عوامل متعددی در هزینه تمام شده پایان نامه موثر هستند که کیفیت پژوهش یکی از این موضوعات است. پایان نامه ها در سه نوع علوم پایه عمومی و تخصصی طبقه بندی می شوند که هرکدام قیمت های خاص خودشان را دارا هستند. همچنین دانشجویان بر اهمیت انجام پایان نامه واقف هستند که از این رو می توانند در این خصوص با کارشناسان این مجموعه مشورت کنند.

از طرفی بسیاری از دانشجویان به دلیل کمبود زمان نمی توانند آن طور که باید مهارت انجام پایان نامه را فراگرفته یا بکار بگیرند. پس بعضی مواقع دریافت کمک از محققین با تجربه و دلسوز در این زمینه اجتناب ناپذیر است و اگر این خدمات با قیمت مناسبی ارائه شود دیگر هیچ دغدغه و استرسی نخواهید داشت. در موسسه «استادراه» برای بدست آوردن رضایت مشتریان عزیز مناسب ترین قیمت ها در نظر گرفته می شود و تجارب این گروه متخصص در زمینه نگارش یک پایان نامه بی نقص به دانشجویان در موفقیت آنان موثر بوده است.

به چه موسساتی اعتماد کنیم؟

 پیدا کردن موسسه ای مناسب برای برون سپاری مسئولیت نگارش پایان نامه امری بسیار مهم و دارای حساسیت ویژه ای است. همانطور که می دانید سایت های مختلفی به ارائه خدمات مختلف دانشجوی همچنین انجام پایان نامه می پردازند که انتخاب مورد اعتماد ترین آنان امری قابل توجه است. به طور کلی موسساتی با سابقه فعالیت زیاد می توانند انتخابی مناسب باشد که موسسه «استادراه» به زعم دانشجویان عزیز یکی از معتبرترین مراکز انجام پایان نامه در ایران می باشد.  در این موسسه تمام مراحل انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و نگارش رساله دکتری با بالاترین استانداردهای دانشگاههای کشور انجام می شود. اگر به دنبال افزایش کیفیت پایان نامه خود هستید، می توانید همین حالا با مشاورین این مجموعه ارتباط بگیرید تا توضیحات لازم در این زمینه به شما ارائه گردد. این موسسه خدمات مختلفی همچون انتخاب موضوع پایان نامه، نوشتن پروپوزال، نگارش فصول پایان نامه و اصلا و تکمیل پایان نامه های ناقص را در زمانی مناسب را برای دانشجویان محترم به ارمغان می آورد. در زمان انتخاب یک سایت به عنوان انجام دهنده پایان نامه ممکن است با قیمت های مختلفی روبرو شوید اما در این وب سایت بهترین قیمت ها را مشاهده خواهید نمود که در هیچ کجا پیدا نخواهد شد.

نگاهی به مراحل انجام پایان نامه

مراحل انجام پایان نامه

در زمان انجام پایان نامه باید در نظر داشته باشید که ویژگی هایی از قبیل کاربردی بودن موضوع، روشن و قابل فهم بودن و همچنین ارزش علمی آن را رعایت نمایید. لذا مشورت گرفتن از کارشناسان خبره می تواند موجب افزایش میزان موفقیت پایان نامه شما شود پس باید اذعان کرد که انتخاب موضوع به عنوان ابتدایی ترین مرحله انجام پایان نامه اهمیت بسیار زیادی دارد.
بعد از انتخاب موضوع پیدا کردن منابع علمی و پژوهشی مناسب از منابع غنی و به روز بسیار کمک کننده است که با مطالعه و تهیه خلاصه ای از آنان می توانید به درک درستی از موضوع برسید. در این زمان لازم است با استاد راهنمای خود مشورت های لازم را در حوزه موضوع و چگونگی پرداختن به آن به عمل آورید. همچنین باید اطمینان حاصل کنید که موضوع پایان نامه شما قبلا توسط دانشجویان دیگری عینا کار نشده باشد.
مرحله بعد ارائه پروپوزال طبق نظر استاد راهنماست و در آخر بعد از به تصویب رسیدن آن برای پایان نامه کد اختصاصی تعیین می گردد که با این وجود می توانید نسبت به نگارش آن اقدام کنید. حال با درخواست دفاع و آمادگی برای آن می تواند در جلسه دفاع شرکت کنید. دانشجویان باید توجه داشته باشند که انجام رساله دکتری بسیار سنگین تر از پایان نامه ارشد است و نیاز به خلاقیت و نوآوری بالایی دارد.

زمانبندی پروژه چگونه است

اینکه چه موضوعی برای انجام پایان نامه انتخاب شده است، می تواند در زمان بندی انجام پایان نامه نقشی تعیین کننده ایفا کند این موسسه «استادراه» همواره در تلاش بوده است پروژه دانشجویانی که با محدودیت زمانی مواجه هستند را در کمترین زمان ممکن به انجام رساند.
در این راستا بایستی به نکته ای مهم توجه شود، اول برنامه ریزی و کنترل زمان در انجام یک پایان نامه است تا به بهترین نحو بتوان از فرصتها استفاده کرد و پایان نامه ای مفید را ارائه دهید. این امر مهم با بخش بندی هر مرحله از پایان نامه و تهیه یک برنامه ریزی دقیق برای آن می تواند تسهیل شود. بدیهی است وجود یک مشاور در این زمینه می تواند موجب سرافرازی شما در زمان ارائه پایان نامه تان بشود.
توجه داشته باشید که فصل چهارم پایان نامه یکی از مهمترین فصول است و برای اینکه از زمان بندی عقب نمانید بایستی حتما به روشهای تجزیه و تحلیل داده ها مسلط باشید.

چرا از موسسه استادراه جهت انجام پایان نامه مان کمک بگیریم

مجتمع استادراه یکی از معتبرترین مراکز انجام پایان نامه در سطح کشور می باشد و پروژه هایی که توسط این مجموعه به اتمام می رسد کاملا تضمین شده هستند. این موسسه به سبب جلب رضایت عده کثیری از دانشجویان عزیز به عنوان بهترین منبع ارائه پایان نامه در بین دانشجویان به محبوبیت است. شایان ذکر است در این موسسه سعی شده است به نحوی قیمت انجام پایان نامه تعیین شود که هم دانشجویان هم محققین رضایت کامل را داشته باشند.

انتخاب یک موضوع متناسب با رشته تحصیلی می تواند کار دشواری به شمار رود، از طرفی اساتید ملاک های بسیار زیادی را در زمان ارائه پایان نامه لحاظ می کنند که این امر وجود یک مشاور پایان نامه را می طلبد تا بهترین موضوع را در میان هم کلاسی ها انتخاب کنید. پس انتخاب یک موضوع متناسب و ایده آل را به مشاوران موسسه استاد راه بسپارید.

گفتنی است که موسسه استاد راه در زمینه ارائه خدمات دانشجویی به سطح ممتازی دست پیدا کرده است که وجود کارشناسانی با تحصیلات بالا در موفقیت و پیشرفت این موسسه موثر می باشد. افراد با تجربه از بهترین دانشگاه های کشور در این مجموعه جمع شده اند تا به بهترین نحو پایان نامه های دانش جویان را ارائه دهند. پس اگر می خواهید یک پایان نامه بدون کم و کاستی را در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل بگیرید، پیشنهاد می کنیم که از خدمات این موسسه بهره ببرید.

جهت آشنایی با کادر فنی موسسه استاد راه؛ به سایت رسمی انجمن دانش آموختگان دانشگاه شهید بهشتی مراجعه کنید.

فایلهای آماده دانلود

[دانلود یافت نشد]
[دانلود یافت نشد]
[دانلود یافت نشد]
[دانلود یافت نشد]
[دانلود یافت نشد]
[دانلود یافت نشد]
[دانلود یافت نشد]
[دانلود یافت نشد]
[دانلود یافت نشد]
[دانلود یافت نشد]
[دانلود یافت نشد]
[دانلود یافت نشد]
[دانلود یافت نشد]
[دانلود یافت نشد]
[دانلود یافت نشد]
[دانلود یافت نشد]
[دانلود یافت نشد]
[دانلود یافت نشد]
[دانلود یافت نشد]
[دانلود یافت نشد]

سوابق پژوهشی موسسه و نظرات کاربران:

فکر نمی کردم بتونم نظر اساتید سخت گیرم رو جلب کنم ولی با کمک شما این مساله اتفاق افتاد. خیلی خیلی ممنونم

مصطفی نجفی, دانشگاه علامه

پروژه پایان نامه من ترکیبی از روش تحقیق کمی و کیفی هست خواستم بدونم می تونم روی کمک شما حساب کنم؟ تعریف کارتون رو از دوستای ترم قبل شنیده بودم

یاسر صبری, دانشگاه زابل

لطفا بفرمایید که هزینه مشاوره پایان نامه چقدر هست؟

فاطمه سادات حسن وند, دانشگاه خرم آباد

من سه سال پیش از خدمات موسسه استفاده کرده بودم ولی الان خواستم نظر بدم. اونموقع کارم خوب انجام شد و سریع دفاع کردم الان رو نمی دونم. ازتون تشکر م یکنم اگر تونسته باشین کیفیت کارتون رو حفظ کنین که عالیه

ساناز ترابی, دانشگاه آزاد تهران مرکز

ببخشید من در طول کار خیلی اذیتتون کردم علی الخصصوص خانم دکتر زارع رو خواستم هم تشکر کنم و هم عذرخواهی کنم. بالاخره پایان نامه م تموم شد

سیامک برزگر, دانشگاه شهید بهشتی

راضی کردن استاد راهنمای من خیلی سخت بود اما انجام شد

محمدی چاکری, دانشگاه پیام نور

من الان ترم سوم هستم خواستم ببینم کی اقدام کنم بهتره؟

فاطمه کلهر, دانشگاه علامه

پایان نامه ارشدم با موفقیت انجام شد و ازتون ممنونم انشاءالله برای دکترا مزاحمتون میشم

سپهر یادگاری, دانشگاه علوم تحقیقات

بی نهایت سپاس از پشتیبانی و ارائه بهترین سرویس ها. موفق باشید

کامبیز توکلی, دانشگاه تهران مرکز

با تشکر از زحمات شبانه روزی پرسنل و محققین شما. خواستم اطلاع بدم که من با موفقیت دفاع کردم ممنون

محمد ساسانی مقدم, دانشگاه اصفهان

من سال پیش کارم رو به شما محول کردم و تا نصف پایان نامه ام انجام شد ولی به مشکل خوردم و پیگیری نکردم خااستم بدونم الان دوباره می تونم شروع کنم؟

مهران یاراحمدی, دانشگاه اسکو

به همه دانشجوها توصیه می کنم از خدمات این موسسه استفاده کنند ضرر نمی کنین. ممنون از کادر علمی موسسه

احمد سلیمانی, دانشگاه یاسوج

کار من با کیفیت مطلوبی انجام شده بود ازتون تشکر می کنم

علیرضا فرجی, دانشگاه هلند
0پروژه
تعداد پروژه هایی که برای دانشجویان روانشناسی انجام شده

واقعا پشتیبانی عالی دارین بهترین موسسه آموزشی هستین که پشتیباتیتون واقعا حرف نداره همیشه در هر حال با حوصله رسیدگی میکنید من که دیگه از این به بهد مشتری دایم این مجموعه میشم واقعا حرف ندارید عالی

سینا رضایی, دانشگاه علوم تحقیقات

موسسه شما واقعا یکی از بهترین ها است به نظر من بهترین بخش موسسه هم پشتیبانی سریع و عالی و بی نقص میباشد فقط کاش یکم زودتر با شما آشنا می شدم

ابوالفضل تاجداری, دانشگاه همدان

من فقط برای فصل 4 و 5 مشاوره می خواستم، شما قبول می کنید؟

سوالماز افتخاری اص, دانشگاه پیام نور

بدون شک و بی اغراق هلدینگ شما بهترین و با تجربه ترین محققین را دارد. در این مدت که با موسسه آشنا شدم سرعت عمل و پشتیبانی به طور واقعی برام معنی شد. آرزوی سلامتی و رشد روز افزون دارم علی الخصوص برای خانم دکتر زارع

رضا میراسماعیلی, دانشگاه تبریز

خیلی ممنون از خدمات و حمایت خوبتون. من پایان نامه ام رو با موفقیت دفاع کردم انشاءآلله برای مقاله هم مزاحمتون میشم. بازم ممنون

شهره برادران, دانشگاه آزاد تهران شمال

با سلام
کار من توسط با کمک آقای دکتر رنجبر انجام شد، واقعا باید تشکر کنم از حسن همکاری ایشون و همکاری تمام وقت شون که سبب شد با نمره عالی از پایان نامه م دفاع کنم. همچنین از کادر اداری هم تشکر می کنم

زهرا خاقانی زاده, دانشگاه تهران

خیلی خوشحالم که از اول کارم رو با شما شروع کردم و سراغ موسسات دیگه نرفتم

پروانه احمدی, دانشگاه آزاد دماوند

در عجبم موسسه با این اعتبار؛ انتظار دارم برای مشتریهای قدیمی تخفیف قابل ملاحظه ای در نظر بگیره ولی …

یاشار دهبانی, دانشگاه ارومیه

پایان نامه یکی از دوستام رو شما انجام دادید و خیلی راضی بود خواستم منم اقدام کنم ولی تعرفه خدماتتون رو توی سایت نزدین. میشه راهنمایی کنین

زینب خیری, دانشگاه تبریز

فصل اول و دوم پایان نامه من خیلی زود آماده شد اما فصل چهارمم کمی تاخیر داشت ولی کیفیت کار عالی بود و استادم راضی بود ممنون از شما

راشا میرطاهری, دانشگاه شیراز

تشکر می کنم از خدمات  خوبتون. اگر نبودین واققعا به مشکل برمی خوردم

سید ابراهیم میرلوحی, دانشگاه قبرس

خواستم از دکتر مقدم بابت کار خوب و تمیزشون تشکر کنم

اسماعیل افشار, دانشگاه آزاد اردکان

شما هم لطفا نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید