قیمت نگارش پایان نامه ارشد

هزینه انجام پایان نامه کارشناسی ارشد در موسسه استادراه

ارائه راهکارهایی استثنایی جهت کنترل و کاهش هزینه نگارش پایان نامه شما با حفظ کیفیت بالا

با محققن مجرب مجتمع استادراه تا جلسه دفاع پشتیبان شما هستیم 

تعیین هزینه انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

گروهی از باتجربه ترین محققین در موسسه استادراه گرد هم آمده اند تا خدماتی ارزنده با قیمت بسیار مناسب به دانشجویان عزیز ارائه شود. اگر تمایل دارید یک پایان نامه کاملا علمی و فنی ارائه کنید باید به این نکته توجه داشته باشید که هزینه نگارش پایان نامه؛ تا حدی می تواند تحت تاثیر کیفیت مورد انتظار شما باشد. البته عوامل متعددی بر هزینه نگارش پایان نامه کارشناسی ارشد تاثیر می گذارد اما نقش کیفیت نسبت به سایر عوامل، موثرتر است. در ادامه به تمام مسائل و نحوه قیمت گذاری پروژه ها م یپردازیم.

هزینه انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد همواره در زمان انجام پایان نامه با چالشهای گوناگونی مواجه هستند که در عبور از این چالشها؛ تنها داشتن دانش و تجربه می تواند موثر واقع شود. بسیاری دانشجویان به دلیل مشغله های متعدد و نداشتن فرصت مطالعاتی کافی؛ در جستجوی موسساتی معتبر برای انجام پایان نامه هست و یکی از مهمترین مولفه در انتخاب این موسسات؛ هزینه و شرایط پرداخت آن است. به طور کلی هزینه انجام پایان نامه کارشناسی ارشد در موسسه استاد راه با توجه به عوامل زیر تعیین می گردد:

رشته و گرایش تحصیلی دانشجو: در نظر داشته باشید که برای انجام پایان نامه کارشناسی ارشد در هر رشته و گرایش به فراخور حوزه های مطالعاتی و … قیمتهای متفاوتی متصور است.
دانشگاه محل تحصیل دانشجو: استانداردهای هر دانشگاه برای سنجش پایان نامه ها نسبت به دانشگاههای دیگر ممکن است متفاوت باشد بنابراین رویکرد دانشگاه نسبت به پایان نامه کارشناسی ارشد همواره یکی از عواملی است که احتمالا بر هزینه تاثیر بگذارد.
موضوع اصلی پایان نامه: اینکه چه موضوعی برای پایان نامه خود انتخاب کرده اید (یا خواهید کرد) در قیمت تمام شده آن نقشی مهم دارد. اگر هنوز نسبت به انتخاب موضوع اقدامی نکرده اید؛ کارشناسان مجتمع استادراه می توانند در پیشنهاد موضوع پایان نامه به شما کمک کنند.
زمان: فرصتی که دانشجو برای انجام پایان نامه اش در اختیار دارد می تواند بر قیمت پروژه تاثیر گذار باشد.

در مجتمع استادراه همواره تعهد داشتن به موفقیت بدون قید و شرط دانشجویان عزیز در اولویت اول قراردارد؛ و در بسیاری مواقع هزینه انجام پروژه بسیار پایین تر از سطح خدمات موسسه قرار دارد دانشجویانی که با این مجموعه کار کرده اند همواره اذعان دارند که خدماتی فراتر از هزینه ای که پرداخت کرده اند؛ دریافت نموده اند.

چگونه می توان هزینه انجام پایان نامه کارشناسی ارشد را کاهش داد

معمولا برای سفارش انجام یک پایان نامه کارشناسی ارشد که حائز شرایط مطلوب و با کیفیتی باشد، لازم است زمان و هزینه متناسبی را  تعیین کنید که تخصیص چنین بودجه ای ممکن است برای برخی از دانشجویان عزیز دشوار باشد. بنابراین برای کاهش هزینه ها می توانید مدیریت صحیحی روی پروژه تان داشته باشید؛ بعنوان مثال همانطور که میدانید پایان نامه هایی که بصورت فورس‌ماژور انجام می شوند بدلیل فشردگی کار؛ ممکن است هزینه بالاتری داشته باشند، پس بهتر است برای سفارش انجام پایان نامه؛ تصمیم گیری خود را به تعویق نیندازید.
همچنین با سپردن صفر تا صد کار به یک موسسه با تجربه و دلسوز، هم نتیجه بهتری خواهید گرفت و هم در زمان و هزینه های شما به نوعی صرفه جویی می شود.
انتخاب یک موسسه درست و قابل اعتماد می تواند سبب شود از آزمون و خطا جلوگیری شود و از همان ابتدای کار در مسیری صحیح قرار بگیرید. محول کردن پروژه به افراد مجرب موجب موفقیت شما در ارائه پایان نامه خواهد بود و قطعا کسب نمره کامل پایان نامه را برای شما به دنبال خواهد داشت. بررسی ها نشان می دهد که برخی از دانشجویان صرفا به دنبال مرکزی برای انجام پایان نامه با هزینه ارزان هستند، اما این راهکار صحیحی برای صرفه جویی نیست و باید این نکته را در نظر داشت که کیفیت پایان نامه بیشتر از هزینه آن در سرنوشت شما نقش تعیین کننده دارد.

در سفارش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد؛ چرا نباید فقط به دنبال خدمات ارزان باشیم

خدمات ارزان پایان نامه

واضح است که انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مستلزم رعایت ویژگی های بسیار مهم پژوهشی است پس اگر تمایل دارید نمره ای ایده‌آل از پایان نامه کسب نمایید بهتر است برای انجام آن هزینه ای متناسب کنار بگذارید. مقصود نظر ما اصلا این نیست که هزینه ای گزاف بپردازید اما معتقدیم تخصیص بودجه ای نازل؛ ممکن است به کیفیت کار دانشجو لطمه وارد کند. در مجتمع استادراه پایان نامه های کارشناسی ارشد معمولا در سطح کیفیت ( خوب، عالی و بسیار عالی) تهیه و ارائه می گردد، طبیعی است که هزینه های هر سطح کیفیت متفاوت خواهد بود. برای انجام یک پایان نامه علمی و مطلوب؛ می بایستی مطالعاتی گسترده به همراه ترجمه و یادداشت برداری انجام شود. همچنین رجوع به منابع معتبر داخلی و خارجی الزامیست که ممکن است تمامی این موارد زمان بر و هزینه بر باشند. پس با مشاهده قیمت پایین در موسسات متفرقه و مسئولیت گریز نباید وسوسه شوید بلکه آگاه باشید که از این امکانات استفاده نشده است. هزینه انجام پایان نامه کارشناسی ارشد در مجتمع استادراه بسیار معقولانه و منصفانه در نظر گرفته میشود.

به این نکته هم توجه داشته باشید که برای نوشتن یک پایان نامه کارشناسی ارشد بطور معمول بایستی چند ماه وقت صرف شود تا به نتیجه مطلوب رسید این در صورتی است که اغلب دانشجویان پرمشغله، دغدغه های دیگری را نیز دارند. پس استفاده از خدمات موسسات پایان نامه نویسی معتبر منطقی است اما درسالهای اخیر متاسفانه موسسات نا معتبر زیادی شکل گرفته و درکنار موسسات معتبر فعالیت میکنند بطوریکه با ارائه پایان نامه هایی با قیمت و البته کیفیت بسیار پایین تنها در فکر سود جویی هستند. پس در انتخاب یک مرکز انجام پایان نامه نباید فقط قیمت را ملاک قرار دهید چراکه در این صورت بسیار محتمل است که با تصمیمی نادرست هم زمان و هم هزینه تان را از دست بدهید.

هزینه انجام فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد

همانطور که می دانید انجام فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد شامل پیشینه تحقیق، ادبیات موضوع و مبانی نظری است. در این فصل محقق موظف است یک پژوهش جامع پیرامون موضوع داشته باشد و به منابع و مقالات معتبری رجوع کرده و اقدام به مطالعه و یادداشت برداری شود. در این فصل هدف آن است که پژوهشهایی که محققان پیشین در خصوص همین موضوع انجام داده اند را مورد نقد قرار دهیم و نقاطع ضعف و قوت آنها را بررسی و با پژوهش خودمان تطبیق دهیم.
نگارش فصل دوم پایان نامه مستلزم انجام یک اقدام پژوهشی گسترده از یک طرف، و مطالعه و ترجمه مقالات از طرف دیگر است هزینه نگارش این فصل معمولا با توجه به اینکه یکی از فصول سنگین و زمان بر پایان نامه کارشناسی ارشد است براورد می گردد.
محققن مجتمع استادراه معمولا جهت دسترسی به مقالات زبان اصلی و منابع غنی، همواره نشریات معتبر بین المللی را رصد می کنند. یکی از معتبرترین پورتالهای نشر مقالات معتبر؛ الزویر است که در دسترس جویندگان دانش است.

قیمت انجام پروپوزال کارشناسی ارشد

همانطور که در بالا اشاره کردیم، هزینه کلی پایان نامه کارشناسی ارشد بستگی به رشته؛ موضوع و کیفیت مورد انتظار دانشجو می باشد، همچنین توضیح داده شد که دسترسی به منابع نیز یکی از مهم ترین عوامل موثر بر قیمت انجام پایان نامه کارشناسی ارشد است. دانشجویانی که فعلا فقط به انجام پروپوزال کارشناسی ارشد فکر میکنند نیز می توانند از خدمات مجتمع استادراه استفاده کنند و برای استعلام قیمت انجام پروپوزال کارشناسی ارشدشان از کارشناسان این مجموعه مشورت بگیرند.
مجتمع استادراه سابقه سالها فعالیت در زمینه تهیه و ارائه ممتازترین پروپوزال ها و پایان نامه های کارشناسی ارشد را در حوزه های متفاوتی دارد و بدون تردید به تناسب موضوعی که انتخاب می شود، راهکارهای بی نظیری به دانشجویان ارائه خواهد شد. برای آشنایی با انجام پروپوزال کارشناسی ارشد می توانید مقاله مزبور را نیز مطالعه کنید.

قیمت پایان نامه ارشد در 1401

قیمت پایان نامه کارشناسی ارشد در سال 1401

در اغلب مواقع پایان‌نامه‌هایی که با هزینه کم گردآوری میشوند، نمی توانند نتیجه دلخواه را برای دانشجویان به ارمغان بیاورد. نباید توقع داشت که در یک پایان نامه ای که وقت کافی برای آن صرف نشده است؛ منابع سنگین و معتبر، ضوابط مهم پایان نامه نویسی و حساسیت های مورد نظر اساتید رعایت شده باشد. بطور متوسط هزینه تایید شده برای انجام پایان نامه کارشناسی ارشد در سال ۱۴۰۱ با توجه به معیار هایی که در بالا ذکر شد؛ متفاوت است و همانطور که مستحضر هستید برای کسب نمره ای مناسب از پایان نامه می بایست موارد متعددی را در نظر گرفت که ریزبینی استاتید یکی از مهم ترین آنان می باشد. بنابراین لزوما پایین بودن هزینه اعلامی توسط برخی از موسسات نمی تواند دلیل خوب و منطقی برای محول کردن انجام پایان نامه‌تان باشد.
از این رو دانشجویان ممکن است در زمان جستجوی یک مرکز معتبر برای سپردن پایان نامه کارشناسی ارشد دچار سردرگمی شوند درحالیکه اگر به موسسات معتبر رجوع کنند ممکن است با هزینه های بسیار منطقی تر از سایر موسسات مواجه شوند چرا که در این مراکز به دلیل استفاده از تجارب ارزنده و دسترسی به یک آرشیو از منابع غنی و  به روز معمولا هزینه ها به سهولت مدیریت می شود

ما هزینه پایان نامه را به نفع شما مدیریت می کنیم

و مطمئن باشید که:

مبلغی که امروز بابت انجام یک پایان نامه کارشناسی ارشد کار خوب و با کیفیت می پردازید بسیار کمتر از هزینه هایی است که در آینده بابت انجام یک کار ضعیف و بی کیفیت بر شما تحمیل خواهید شد.

شرایط پرداخت قیمت پایان نامه کارشناسی ارشد

چنانچه موسسه استادراه پروژه یک دانشجو را بپذیرد، دانشجوی عزیز می تواند تنها با پرداخت کمتر از 10 درصد از کل مبلغ توافق شده، سفارش نگارش پایان نامه کارشناسی ارشد را با موسسه قطعی کرده و آغاز نگارش پروژه را درخواست نماید. پس از قطعی شدن و شروع پایان نامه، دانشجو می تواند ادامه مبالغ را در 8 الی 10 قسط و با پیشرفت نگارش فصلهای پایان نامه بپردازد. در تمامی مراحل نوشتن پایان نامه چنانچه اساتید راهنما یا مشاور نسبت به بخشهایی از پروژه نظرات اصلاحی داشته باشد؛ بدون هیچ هزینه اضافه‌ای پشتیبانی صورت می گیرد. انجام رساله دکتری نیز از این قاعده مستثنی نیست همچنین دانشجویان عزیز می توانند برای کسب آگاهی بیشتر با کارشناسان شیفت تماس بگیرند.

نکته آخر در رابطه با قیمت انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

همانطور که می دانید نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد یک فرایند زمان بر و کاملا تخصصی است که مستلزم صرف وقت و داشتن تخصص بالا است. در کنار این عوامل درمجتمع استادراه احترام به نظرات شخصی دانشجوی محترم و استاد راهنما نیز بسیار حائز اهمیت است در مجتمع «استادراه» تعهد به کسب رضایت دانشجو از طریق ارائه یک کار با کیفیت جزئی از فرهنگ سازمانی این مجموعه شده است، به همین دلیل نام این مجموعه به عنوان بهترین موسسه انجام پایان نامه کارشناسی ارشد همواره در صدر لیست بوده است. شماره تماس کارشناسان شیفت 09101502239 – 09103434482