انجام پروپوزال دکتری

نوشتن فنی پروپوزال دکترا فقط در تخصص محققین ممتازی است که سالها سابقه فعالیت در این زمینه را داشته باشند

انتخاب موضوع رساله دکتری | ضمانت تصویب فوری پروپوزال | ارائه راهکارهای مهم در ارائه پیش پروپوزال و دفاع از پروپوزال

هم اکنون می توانید با کارشناسان شیفت تماس حاصل فرمائید 09101502239 – 09103434482

انجام پروپوزال دکتری

نوشتن پروپوزال دکتری

دانشجویان مقطع دکتری که آماده فارغ التحصیلی می شوند،  نیاز است که پیش از شروع فصول رساله ابتدا به نوشتن پروپوزال دکتری بپردازند. دانشجویان برای نوشتن آن، لازم است از قواعد و دستورالعمل‌های خاصی پیروی کنند علاوه بر آئین نامه‌های مذکور در برخی دانشگاه‌ها، لازم است از آیین نامه‌های داخلی ویژه‌ای  تبعیت کنند.
اگر دغدغه امروز  شما هم  نگارش پروپوزال دکتری می‌باشد؛ قبل از هر اقدامی حتما با استاد راهنما مشورت کنید و از تجربیات ارزشمند ایشان بهره‌مند شوید تا بتوانید با تکیه بر آنها، جامع‌ترین رساله را آماده کنید. موسسه استادراه نیز به کمک شما می‌شتابد و تا کسب موفقیت نهایی همراه شما خواهد بود.

انتخاب موضوع رساله دکتری چه حساسیت‌هایی دارد؟

بی‌شک اولین چیزی که برای نوشتن رساله دکتری، ذهن شما را مشغول می‌کند؛  انتخاب موضوع آن می‌باشد چرا که یکی از مهم‌ترین مراحل برای شروع  آن می‌باشد. شما قرار است دانش و تسلط خود را در مورد موضوع خاصی که سالها به آن پرداخته‌اید  را  مورد بررسی قرار دهید. شاید شما هم در ابتدا کمی سردرگم شوید ولی می‌توانید با انتخاب موضوع مناسب،  از این مرحله به راحتی عبور کنید.
وقتی شما بدانید که برای انتخاب موضوع، چه مراحلی را باید طی کنید؛ مطمئنا نه تنها نوشتن آن دشوار نمی‌باشد؛ بلکه سرگرم کننده نیز خواهد بود. در این مرحله ابتدا باید موضوعی انتخاب کنید که موضوع مورد علاقه شما باشد و شما بتوانید با تسلط بیشتری در مورد آن بنویسید. علاوه بر آن باید موضوع مورد نظر شما، مورد توجه مشاور و جامعه تحقیق هم قرار گیرد. برای انجام آن باید با در نظر گرفتن  محدوده مشخصی  مباحث  رساله  را  در کنترل خود نگه دارید.
یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار در مورد انتخاب موضوع پایان نامه دکتری، دسترسی به منابع و امکانات می‌باشد؛ بنابراین موضوعی انتخاب کنید که با کمبود منابع و اطلاعات مواجه نشوید. شما می‌توانید از کتاب‌ها و مقالات دیگران و نیز از اطلاعاتی که در طی سال‌ها تجربه و تحقیق، کسب کردید نیز کمک بگیرید. همچنین  شما قرار است در این رساله به حل مسئله‌ای واقعی بپردازید و به همین دلیل باید از نظریه و نتایج تجربی دیگران نیز استفاده کنید.
بعد از انتخاب موضوع، عنوان پیشنهادی و ایده‌هایی که در نظر دارید را با استاد راهنما در میان بگذارید اگر موضوع، مورد قبول او واقع نشد؛ باید در همان مراحل اول،  موضوع را تغییر داده  و موضوع جدیدی را پیشنهاد کنید. شما می توانید با مراجعه حضوری و یا اینترنتی به  موسسه استادراه نیز از خدمات مشاوره ما در این زمینه بهره مند شوید.

هزینه نوشتن پروپوزال دکتری

هزینه نوشتن پروپوزال دکتری

نوشتن پروپوزال دکتری هزینه‌هایی را در بر دارد و شما باید از قبل به فکر تامین هزینه‌ها باشید. عوامل زیادی در میزان هزینه تاثیر می‌گذارد. یکی از آنها، رشته تحصیلی دانشجو می‌باشد. برخی رشته‌ها  بسیار پرهزینه و گران می‌باشند و به ویژه در مقطع دکتری که دروس تخصصی ‌تر می‌باشند به ابزارهای  پیشرفته‌تری نیاز می‌‌باشد.
عامل موثر دیگر بر هزینه نوشتن پروپوزال به موضوع  مورد نظر مربوط  می‌شود و  انجام پایان نامه در مورد موضوعات علمی و آزمایشگاهی نسبت به موضوعات دیگر بسیار پرهزینه‌تر و گران‌تر می‌باشد چرا که  در مراحل مختلف تحقیق،   به ابزارها و مصالحی نیاز پیدا می‌کنند که هزینه‌های گزافی را به دانشجو تحمیل می‌کنند.
عامل بعدی که در هزینه نوشتن این رساله،  بی‌تاثیر نیست به  زمانی که دانشجو در اختیار دارد؛  مربوط می‌شود و  او هر چقدر زمان کمتری داشته باشد؛ ناگزیر است سریع‌تر به نگارش پروپوزال بپردازد و گاهی مجبور می‌شود هزینه‌های بیشتری بپردازد.

مراحل و بخش‌های مختلف پروپوزال

نوشتن پروپوزال دکتری دارای بخش‌ها و مراحل خاصی است که در اینجا  به طور مختصر به ذکر آن می‌پردازیم. برای اینکه بتوانید مخاطب خود را جذب کنید باید  در نوشتن هر مطلبی مقدمه‌چینی کنید.  این قضیه، در مورد نوشتن رساله دکتری نیز صادق است و شما  ابتدا باید مقدمه‌ای کوتاه و رسا بنویسید.
در قدم بعدی نوبت به طرح مسئله فرا می‌رسد و شما باید معضل یا مسئله‌ای را که مطرح کنید و در مورد آن و راه‌حل‌های آن توضیحاتی ارائه کنید. در این قسمت  به  توضیح ابزارهای تحقیق و منابع گردآوری نیز پرداخته می‌شود. در قدم بعدی،  تاریخچه طرح موضوع رساله و تحقیقات انجام گرفته قبلی ذکر می‌شود.
ارائه اهداف  کلی و جزئی  تحقیق  با توجه به منابع علمی و مستند گام بعدی می‌باشد. در مرحله بعد باید  پرسش‌های اصلی و فرعی را مطابق  با  متغیرهای مورد نظر مطرح نمایید. فرضیات تحقیق نیز باید با توجه به نتایج قابل پیش‌بینی تحقیق‌تان آورده شوند. سپس باید به توضیح روش تحقیق خود بپردازید و مرحله آخر آن،  نتیجه‌گیری می‌باشد و شما باید آن را با  بیانی  شیوا و  کوتاه ارائه کنید.
باید توجه داشته باشید که ساختار پروپوزال در رشته های مختلف کمی متفاوت است و بهتر است اطلاعات خودتان را در این زمینه به روز کنید. بعنوان مثال پروپوزالی که برای انجام رساله دکتری حقوق نوشته می شود قطعا با رشته های دیگر متفاوت است.
پس از پایان مراحل فوق، منابع  علمی در پایان تحقیق آورده می‌شوند. برای کسب موفقیت و نوشتن پروپوزال دکتری به  موسسه استادراه  که یکی از بهترین موسسات در این زمینه می‌باشد مراجعه کنید و از خدمات تخصصی بهره‌مند شوید.

اهمیت و حساسیت‌های موجود در نگارش پروپوزال دکتری

انجام پروپوزال مقطع دکتری

همانطور که اشاره شد؛ نوشتن پروپوزال دکتری اهمیت خاصی برخوردار می‌باشد چرا که وقت و مهارت زیادی می‌طلبد و هرچقدر دانشجو دانش و مهارت بیشتری داشته باشد در تهیه آن موفق‌تر خواهد بود. بسیاری از دانشجویان برای نوشتن پروپوزال دکتری به گروه‌های تخصصی مراجعه می‌کنند تا  بتوانند رساله‌ای قوی ارائه کنند و باعث افتخار است که یکی از موسساتی که همواره مورد اعتماد عزیزان واقع شده و توانسته است در این زمینه کمک شایانی را به دانشجویان عزیز ارائه کند موسسه استادراه بوده است.
محققین ممتاز ما در این موسسه به شما کمک می‌کنند تا بتوانید از منابع دست اول و غیر تکرار شونده استفاده کنید. آنها با ارائه مشاوره‌های مفید در این زمینه، گام به گام با شما همراه شده و  شما را راهنمایی می‌کنند تا بتوانید  زودتر و آسان‌تر  به نتیجه مطلوب دست یابید. در مرحله  بعد از انتخاب موضوع،  نوبت به ذکر  اهداف رساله می‌رسد که به مسئله تاریخچه ثابت تحقیق و طرح روش جدید می‌پردازد. لازم به ذکر است که  این قسمت باید با توجه به قوانین و دستور‌العمل‌های کلی دانشگاه نوشته شود.

بهترین موسسه نگارش پروپوزال مقطع دکتری

از آنجا که  انجام کلیه مراحل تحقیق  باید با دقت و وسواس خاصی پیش رود و گاهی پیش می‌آید که  دانشجوی دکتری با کمبود وقت و یا منابع مواجه می‌شود؛  به کمک موسسه‌ای نیاز دارد تا هر چه زودتر او را به هدف او نزدیک کند. یکی از موسساتی که در این زمینه فعالیت می‌کند و می‌تواند مشکل شما دانشجوی عزیز را رفع کند موسسه استادراه می‌باشد.
در این موسسه از مشاوران و متخصصان زبده‌ای استفاده می‌شود که فارغ‌التحصیل بهترین دانشگاه‌ها می‌باشند  و شما می‌توانید با خیالی آسوده به آنها مراجعه کنید. آنها  برای نوشتن پروپوزال دکتری به شما عزیزان طرح‌ها و ایده‌های نو و حرفه‌‌ای ارائه می‌کنند و در هیچ کدام از مراحل نوشتن رساله دکتری شما را تنها نمی‌گذارند.

برای نوشتن پروپوزال به چه موسساتی اعتماد کنیم؟

شاید شما هم در انتخاب موسسه ای که بتواند  برای نوشتن پروپوزال به شما کمک کند سردرگم باشید و البته به شما حق می‌دهیم. شما باید قبل از اینکه رساله خود را به موسسه خاصی بسپارید؛  در مورد موسسه تحقیق کنید و از افرادی که قبلا در موسسه مربوطه مشغول بودند؛ مشاوره بگیرید چرا که برای یک دانشجو بسیار مهم می‌باشد که بتواند نمره خوبی از ارائه  رساله خود بگیرد به ویژه اینکه قرار است  هزینه زیادی برای این کار بپردازد.
توجه داشته باشید که پروپوزال دکتری تفاوتهای بسیاری با انجام پروپوزال کارشناسی ارشد دارد بنابراین توصیه می‌کنیم به موسسه استادراه مراجعه کنید  که  علاوه بر بالا بودن  کیفیت کار قیمت مناسب‌تری را پیشنهاد می‌کنند قطعا  شما از تیم حرفه‌ای و متخصص این موسسه راضی خواهید بود.
یادآوری می گردد که پس از تکمیل پروپوزال؛ بایستی اقدامات لازم جهت ثبت آن در سامانه ایرانداک انجام شود.

سوابق پژوهشی موسسه و نظرات کاربران:

فکر نمی کردم بتونم نظر اساتید سخت گیرم رو جلب کنم ولی با کمک شما این مساله اتفاق افتاد. خیلی خیلی ممنونم

مصطفی نجفی, دانشگاه علامه

پروژه پایان نامه من ترکیبی از روش تحقیق کمی و کیفی هست خواستم بدونم می تونم روی کمک شما حساب کنم؟ تعریف کارتون رو از دوستای ترم قبل شنیده بودم

یاسر صبری, دانشگاه زابل

لطفا بفرمایید که هزینه مشاوره پایان نامه چقدر هست؟

فاطمه سادات حسن وند, دانشگاه خرم آباد

من سه سال پیش از خدمات موسسه استفاده کرده بودم ولی الان خواستم نظر بدم. اونموقع کارم خوب انجام شد و سریع دفاع کردم الان رو نمی دونم. ازتون تشکر م یکنم اگر تونسته باشین کیفیت کارتون رو حفظ کنین که عالیه

ساناز ترابی, دانشگاه آزاد تهران مرکز

ببخشید من در طول کار خیلی اذیتتون کردم علی الخصصوص خانم دکتر زارع رو خواستم هم تشکر کنم و هم عذرخواهی کنم. بالاخره پایان نامه م تموم شد

سیامک برزگر, دانشگاه شهید بهشتی

راضی کردن استاد راهنمای من خیلی سخت بود اما انجام شد

محمدی چاکری, دانشگاه پیام نور

من الان ترم سوم هستم خواستم ببینم کی اقدام کنم بهتره؟

فاطمه کلهر, دانشگاه علامه

پایان نامه ارشدم با موفقیت انجام شد و ازتون ممنونم انشاءالله برای دکترا مزاحمتون میشم

سپهر یادگاری, دانشگاه علوم تحقیقات

بی نهایت سپاس از پشتیبانی و ارائه بهترین سرویس ها. موفق باشید

کامبیز توکلی, دانشگاه تهران مرکز

با تشکر از زحمات شبانه روزی پرسنل و محققین شما. خواستم اطلاع بدم که من با موفقیت دفاع کردم ممنون

محمد ساسانی مقدم, دانشگاه اصفهان

من سال پیش کارم رو به شما محول کردم و تا نصف پایان نامه ام انجام شد ولی به مشکل خوردم و پیگیری نکردم خااستم بدونم الان دوباره می تونم شروع کنم؟

مهران یاراحمدی, دانشگاه اسکو

به همه دانشجوها توصیه می کنم از خدمات این موسسه استفاده کنند ضرر نمی کنین. ممنون از کادر علمی موسسه

احمد سلیمانی, دانشگاه یاسوج

کار من با کیفیت مطلوبی انجام شده بود ازتون تشکر می کنم

علیرضا فرجی, دانشگاه هلند
0پروژه
تعداد پروژه هایی که برای دانشجویان روانشناسی انجام شده

واقعا پشتیبانی عالی دارین بهترین موسسه آموزشی هستین که پشتیباتیتون واقعا حرف نداره همیشه در هر حال با حوصله رسیدگی میکنید من که دیگه از این به بهد مشتری دایم این مجموعه میشم واقعا حرف ندارید عالی

سینا رضایی, دانشگاه علوم تحقیقات

موسسه شما واقعا یکی از بهترین ها است به نظر من بهترین بخش موسسه هم پشتیبانی سریع و عالی و بی نقص میباشد فقط کاش یکم زودتر با شما آشنا می شدم

ابوالفضل تاجداری, دانشگاه همدان

من فقط برای فصل 4 و 5 مشاوره می خواستم، شما قبول می کنید؟

سوالماز افتخاری اص, دانشگاه پیام نور

بدون شک و بی اغراق هلدینگ شما بهترین و با تجربه ترین محققین را دارد. در این مدت که با موسسه آشنا شدم سرعت عمل و پشتیبانی به طور واقعی برام معنی شد. آرزوی سلامتی و رشد روز افزون دارم علی الخصوص برای خانم دکتر زارع

رضا میراسماعیلی, دانشگاه تبریز

خیلی ممنون از خدمات و حمایت خوبتون. من پایان نامه ام رو با موفقیت دفاع کردم انشاءآلله برای مقاله هم مزاحمتون میشم. بازم ممنون

شهره برادران, دانشگاه آزاد تهران شمال

با سلام
کار من توسط با کمک آقای دکتر رنجبر انجام شد، واقعا باید تشکر کنم از حسن همکاری ایشون و همکاری تمام وقت شون که سبب شد با نمره عالی از پایان نامه م دفاع کنم. همچنین از کادر اداری هم تشکر می کنم

زهرا خاقانی زاده, دانشگاه تهران

خیلی خوشحالم که از اول کارم رو با شما شروع کردم و سراغ موسسات دیگه نرفتم

پروانه احمدی, دانشگاه آزاد دماوند

در عجبم موسسه با این اعتبار؛ انتظار دارم برای مشتریهای قدیمی تخفیف قابل ملاحظه ای در نظر بگیره ولی …

یاشار دهبانی, دانشگاه ارومیه

پایان نامه یکی از دوستام رو شما انجام دادید و خیلی راضی بود خواستم منم اقدام کنم ولی تعرفه خدماتتون رو توی سایت نزدین. میشه راهنمایی کنین

زینب خیری, دانشگاه تبریز

فصل اول و دوم پایان نامه من خیلی زود آماده شد اما فصل چهارمم کمی تاخیر داشت ولی کیفیت کار عالی بود و استادم راضی بود ممنون از شما

راشا میرطاهری, دانشگاه شیراز

تشکر می کنم از خدمات  خوبتون. اگر نبودین واققعا به مشکل برمی خوردم

سید ابراهیم میرلوحی, دانشگاه قبرس

خواستم از دکتر مقدم بابت کار خوب و تمیزشون تشکر کنم

اسماعیل افشار, دانشگاه آزاد اردکان

شما هم لطفا نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید