انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی

انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی

مجربترین محققین ممتاز کشوری گرد هم آمده اند تا صفر تا صد رساله مدیریت بازرگانی را با برترین کیفیت ممکن ارائه کنند و شما را تا جلسه دفاع همکاری نمایند

از انتخاب موضوع تا تصویب پروپوزال و نوشتن کامل فصول پایان نامه به شرط بالاترین نمره دفاع 

هم اکنون با کارشناسان شیفت مجتمع «استادراه» تماس گرفته و مشکلتان را مطرح کنید 09101502239 – 09103434482

سفارش انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی

انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی

انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی و ارائه مشاوره در این حوزه به دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری تنها یکی از وظایف ما در قبال دانشجویان عزیز این رشته می باشد. اگر در این رشته و در یکی از مقاطع کارشناسی ارشد یا دکتری مشغول به تحصیل هستید و نگارش به موقع پایان نامه برای شما تبدیل به دغدغه شده است می توانید از خدمات مجتمع استادراه بهره مند شوید. قیمت مناسب و کیفیت بالای انجام کار در کنار پاسخگویی و پشتیبانی شما عزیزان تنها برخی از مزایای دریافت خدمات از ما می باشد.  در ادامه با خدمات انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی بیشتر آشنا خواهید شد.

انتخاب موضوع پایان نامه مدیریت بازرگانی

انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی

همه ما می دانیم که تالیف یک پایان نامه باکیفیت و قوی نیاز به صبر و البته تلاش دارد. این کار آسان نیست و رشته های مدیریتی هم امروزه به یکی از پرطرفدارترین رشته ها تبدیل شده اند. برای اینکه در این رشته بتوانید پایان نامه ای قوی تالیف کنید باید از مشورت اساتید برتر و باتجربه کمک بگیرید. از مهم ترین زیرشاخه های رشته مدیریت بازرگانی می توان به مدیریت استراتژیک, بازاریابی, بازرگانی بین المللی اشاره کرد. همچنین درباره گرایش های این رشته در مقطع دکتری می توان به رفتار سازمانی و سیاست گذاری بازرگانی و … اشاره کرد. هرچند یافتن اساتید باتجربه و توانمند برای این امر سخت است اما دیگر نگران نباشید. چرا که همکاران ما برای انجام امور نگارشی و مشاوره در حوزه تالیف پایان نامه شما در خدمت شما هستند.

مراحل انجام پایان نامه مدیریت

مراحل نگارش پایان نامه مدیریت بازرگانی

برای نوشتن پایان نامه مدیریت بازرگانی اولین قدم انتخاب موضوع پایان نامه است. انتخاب موضوع مساله مهمی است که باید جزئیات زیادی را در آن لحاظ کرده و مد نظر داشته باشید. در این خصوص می توانید مقاله «انتخاب موضوع پایان نامه» که بصورت تخصصی به این مساله پرداخته است را مطالعه کنید. بعد از آن در گام بعدی مرحله انتخاب استاد راهنمای کاربلد و دلسوز است و چنانچه به استاد مشاور هم نیاز باشد (طبق ضوابط برخی از دانشگاهها) انتخاب استاد مشاور به کمک استاد راهنما و به پیشنهاد آن انجام می شود. سپس باید اقدامات لازم جهت تکمیل فرم پروپوزال صورت پذیرد، پروپوزال هر دانشگاه فرمت استاندارد خودش را دارد که از سایت رسمی دانشگاهتان می توانید دانلود کنید.

این پروپوزال توسط مدیرگروه در شورای گروه مورد طرح قرار میگیرد. علت این کار اطمینان از غیرتکراری بودن آن و بررسی مدارکی است که باید به آن ضمیمه گردد.  سپس این پروپوزال در شورای پژوهشی واحد توسط مدیرگروه جهت دیگر بررسی ها مطرح می شود. در گام های بعدی نوبت به اجرای پایان نامه و البته دفاع از پایان نامه می رسد. در این باره باید گفت که دانشجو باید گزارشی از مراحل روند پایان نامه که به تایید استاد راهنما و مشاور رسیده باشد را به بخش تحصیلات تکمیلی ارائه کند. این کار باید در موعد مقرر انجام شود. سپس تا شش ماه پس از تصویب پروپوزال دانشجو تا شش ماه فرصت دفاع از پایان نامه در صورت موافق استاد راهنما و استاد مشاور را دارد. در این مسیر می توانید از خدمات اساتید مشاور ما در پیش برد بهتر پایان نامه خود استفاده کنید.

انتخاب موضوع پایان نامه مدیریت بازرگانی

همانطور که پیشتر گفته شد انتخاب موضوع از بخش های بسیار بااهمیت نوشتن پایان نامه مدیریت بازرگانی می باشد. برای این کار باید به برخی عوامل توجه کرد که برای مثال می توان به نیاز ها و شکاف های جامعه اشاره کرد.  تمام کاری که باید تا اخر برای انجام پایان نامه خود انجام دهید به موضوع انتخابی شما ربط دارد. یادتان باشد در این باره مواردی را هنگام انتخاب موضوع درنظر داشته باشید. یکی از این عوامل علاقه شما به موضوع و البته اینده شغلی آن است. به علاوه اینکه به امکانات تحقیق نظری و عملی خود هم توجه کنید. درباره تمامی مراحل نوشتن پایان نامه از جمله انتخاب موضوع می توانید از خدمات مشاوره ما بهره مند شوید. همکاران ما سودمندترین نکات مشاوره ای را به شما گوشزد خواهند کرد.

نوشتن پروپوزال کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی   

حتما می دانید که ارائه یک پایان نامه قوی در مقطع دکتری یا کارشناسی ارشد دارای چه اهمیتی است. اما پیش از آغاز نگارش پایان نامه باید پروپوزال آن را بنویسید. اگر چند نمونه پروپوزال این رشته را مطالعه کنید با مسئله جالبی برخواهید خورد. خواهید دید که یکی از اصلی ترین مشخصه هایی که برای پایان نامه خود باید در نظر بگیرید مسئله محور بودن آن است. باید به خوبی قوه ادراک خود را برای درک مسئله به کار بگیرید. این پروپوزال را نمی توان یک پروپوزال علمی تلقی کرد مپر اینکه مشکلی را شناسایی کرده باشد. نوشتن پروپوزال برای پایان نامه رشته مدیریت بازرگانی نیاز به طی کردن چند گام دارد از جمله:

   • انتخاب موضوع
   • بیان مسئله
   • پیشینه پژوهش
   • مشخص کردن اهداف محقق از انجام پژوهش
   • مفروضات کار پژوهشی
   • شرح روش ها و مراحل انجام پژوهش
   • شرح منابع استفاده شده
انجام صفر تا صد پایان نامه

نوشتن صفر تا صد پایان نامه مدیریت بازرگانی

پایان نامه در رشته مدیریت بازرگانی باید در چارچوب خاصی نوشته شود. طبق هرکار علمی دیگری صفحات آغازین این پایان نامه با نام بردن از خدا و صفحه عنوان و صورت جلسه دفاع و … شروع می شود. در گام بعدی نوبت به شرح فصول پایان نامه می رسد.

میتوانیم فصول این پایان نامه را مشتمل بر پنج فصل معرفی کنیم:

 • فصل اول که مربوط به کلیات کار تحقیقی ما می باشد.
 • فصل دوم مربوط به روشی است که برای تالیف کار تحقیقی استفاده کرده اید.
 • در سومین فصل به ایده های تحقیق پرداخته می شود.
 • چهارمین فصل پایان نامه به شرح نتایج بدست آمده از کار های تحقیقاتی می پردازد.
 • آخرین فصل هم به خلاصه نتایج تحقیق و تفسیر نتایج به دست آمده از آن اختصاص دارد.

از طرف دیگر می توان پس از فصول به شرح مواردی مانند زیر پرداخت:

 • منابع بهره گیری شده برای نوشتن پایان نامه
 • ضمیمه و پیوست ها
 • سایر موارد مانند ترجمع چکیده به زبان انگلیسی و …

هزینه انجام پایان نامه

یکی از مزایای دریافت خدمات نگارش و یا مشاوره از ما هزینه مناسب آن است. هزینه ای که نسبت به کیفیت ارائه خدمات و پشتیبانی باکیفیت ما بسیار منصفانه است. برای اطلاع از قیمت دقیق خدمات می توانید با ما تماس حاصل فرمایید. همکاران ما به خوبی شما را از شرایط ارائه خدمات باخبر خواهند کرد.

بهترین موسسه انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی

اگر به دنبال بهترین موسسه برای دریافت خدمات مربوط به پایان نامه مدیریت بازرگانی هستید باید به این نکته توجه داشته باشید که بهترین موسسه انجام پایان نامه باید دارای ویژگیهای منحصر به فردی باشد. از کادر محققین ممتاز و با  تجربه بگیرید تا پشتیبانی تمام وقت، قیمتی متناسب با پروژه و … . ما پس از سالها فعالیت در زمینه انجام پایان نامه های دانشجویی به این باور رسیده ایم که اولویتهای دانشجویان عزیز در انجام پایان نامه شان عموما موارد ذیل هستند:

   • قیمت مناسب ارائه خدمات
   • انجام به موقع خدمات درست درموعد مقرر
   • کیفیت بالای انجام امور پایان نامه
   • بهره گیری از مجرب ترین افراد در حوزه نگارش پایان نامه

به زعم دانشجویان رشته مدیریت بازرگانی؛ موسسه استادراه معتبرترین مجموعه در زمینه مشاوره پایان نامه دانشگاهی در مطقع کارشناسی ارشد  ودکتراست

جمعی از دانش آموختگان دانشگاه تهران

انجام رساله دکتری

موارد زیر می تواند گام های تالیف یک رساله دکتری را به خوبی شرح دهد:
رساله دکتری مدیریت بازرگانی عالی ترین طرح پژوهشی در سطح دانشگاههای کشور است و از دانشجویان این مقطع انتظار می رود با ارائه یک کار کامل و منحصر به فرد؛ شایستگی خودشان را جهت دریافت بالاترین مدرک تحصیلی کشور ثابت کنند.

مانند پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد؛ در این مقطع هم کار با انتخاب یک موضوع مناسب شروع می شود موضوع باید تبیین کننده همه زوایای یک پژوهش کامل و بی نقص باشد، جدید و کاربردی بوده و دارای ارزش بالای پژوهشی باشد. سپس پروپوزال دکتری نوشته می شود که باید به تایید شورای پژوهشی دانشگاه برسد و بعد نوبت نگارش فصول رساله خواهد بود.

اغلب فصول مختلف رساله دکتری به شرح زیرند:

 • فصل نخست اختصاص به کلیات تحقیق دارد و می توان بیان مسئله را بخش مهم آن دانست.
 • دومین فصل این رساله به مبانی و اساس کار پژوهشی تعلق دارد که شامل پیشینه پژوهش، مبانی نظری و طراحل الگو و مدل است
 • تشریح مواد و روش ها و طرقی که برای تالیف این رساله مورد استفاده قرار گرفته اند سومین بخش این رساله می باشد.
 • نتایج تحقیق مربوط به چهارمین فصل این رساله بوده و بحث و نتیجه گیری درباره موضوع و نتیجه تحقیق هم مربوط به اخرین فصل این رساله می باشد.

در اخر هم می توانید صفحه ای را برای واژه نامه و نیز ذکر عنوان و شرح چکیده به صورت انگلیسی درنظر بگیرید.
در مورد پایان نامه دکتری نکاتی مهم وجود دارد که توصیه می شود مقاله ای که با هدف آشنایی شما با حساسیتهای انجام رساله دکتری تدوین شده است؛ مطالعه کنید.

سوابق پژوهشی موسسه و نظرات کاربران:

فکر نمی کردم بتونم نظر اساتید سخت گیرم رو جلب کنم ولی با کمک شما این مساله اتفاق افتاد. خیلی خیلی ممنونم

مصطفی نجفی, دانشگاه علامه

پروژه پایان نامه من ترکیبی از روش تحقیق کمی و کیفی هست خواستم بدونم می تونم روی کمک شما حساب کنم؟ تعریف کارتون رو از دوستای ترم قبل شنیده بودم

یاسر صبری, دانشگاه زابل

لطفا بفرمایید که هزینه مشاوره پایان نامه چقدر هست؟

فاطمه سادات حسن وند, دانشگاه خرم آباد

من سه سال پیش از خدمات موسسه استفاده کرده بودم ولی الان خواستم نظر بدم. اونموقع کارم خوب انجام شد و سریع دفاع کردم الان رو نمی دونم. ازتون تشکر م یکنم اگر تونسته باشین کیفیت کارتون رو حفظ کنین که عالیه

ساناز ترابی, دانشگاه آزاد تهران مرکز

ببخشید من در طول کار خیلی اذیتتون کردم علی الخصصوص خانم دکتر زارع رو خواستم هم تشکر کنم و هم عذرخواهی کنم. بالاخره پایان نامه م تموم شد

سیامک برزگر, دانشگاه شهید بهشتی

راضی کردن استاد راهنمای من خیلی سخت بود اما انجام شد

محمدی چاکری, دانشگاه پیام نور

من الان ترم سوم هستم خواستم ببینم کی اقدام کنم بهتره؟

فاطمه کلهر, دانشگاه علامه

پایان نامه ارشدم با موفقیت انجام شد و ازتون ممنونم انشاءالله برای دکترا مزاحمتون میشم

سپهر یادگاری, دانشگاه علوم تحقیقات

بی نهایت سپاس از پشتیبانی و ارائه بهترین سرویس ها. موفق باشید

کامبیز توکلی, دانشگاه تهران مرکز

با تشکر از زحمات شبانه روزی پرسنل و محققین شما. خواستم اطلاع بدم که من با موفقیت دفاع کردم ممنون

محمد ساسانی مقدم, دانشگاه اصفهان

من سال پیش کارم رو به شما محول کردم و تا نصف پایان نامه ام انجام شد ولی به مشکل خوردم و پیگیری نکردم خااستم بدونم الان دوباره می تونم شروع کنم؟

مهران یاراحمدی, دانشگاه اسکو

به همه دانشجوها توصیه می کنم از خدمات این موسسه استفاده کنند ضرر نمی کنین. ممنون از کادر علمی موسسه

احمد سلیمانی, دانشگاه یاسوج

کار من با کیفیت مطلوبی انجام شده بود ازتون تشکر می کنم

علیرضا فرجی, دانشگاه هلند
0پروژه
تعداد پروژه هایی که برای دانشجویان روانشناسی انجام شده

واقعا پشتیبانی عالی دارین بهترین موسسه آموزشی هستین که پشتیباتیتون واقعا حرف نداره همیشه در هر حال با حوصله رسیدگی میکنید من که دیگه از این به بهد مشتری دایم این مجموعه میشم واقعا حرف ندارید عالی

سینا رضایی, دانشگاه علوم تحقیقات

موسسه شما واقعا یکی از بهترین ها است به نظر من بهترین بخش موسسه هم پشتیبانی سریع و عالی و بی نقص میباشد فقط کاش یکم زودتر با شما آشنا می شدم

ابوالفضل تاجداری, دانشگاه همدان

من فقط برای فصل 4 و 5 مشاوره می خواستم، شما قبول می کنید؟

سوالماز افتخاری اص, دانشگاه پیام نور

بدون شک و بی اغراق هلدینگ شما بهترین و با تجربه ترین محققین را دارد. در این مدت که با موسسه آشنا شدم سرعت عمل و پشتیبانی به طور واقعی برام معنی شد. آرزوی سلامتی و رشد روز افزون دارم علی الخصوص برای خانم دکتر زارع

رضا میراسماعیلی, دانشگاه تبریز

خیلی ممنون از خدمات و حمایت خوبتون. من پایان نامه ام رو با موفقیت دفاع کردم انشاءآلله برای مقاله هم مزاحمتون میشم. بازم ممنون

شهره برادران, دانشگاه آزاد تهران شمال

با سلام
کار من توسط با کمک آقای دکتر رنجبر انجام شد، واقعا باید تشکر کنم از حسن همکاری ایشون و همکاری تمام وقت شون که سبب شد با نمره عالی از پایان نامه م دفاع کنم. همچنین از کادر اداری هم تشکر می کنم

زهرا خاقانی زاده, دانشگاه تهران

خیلی خوشحالم که از اول کارم رو با شما شروع کردم و سراغ موسسات دیگه نرفتم

پروانه احمدی, دانشگاه آزاد دماوند

در عجبم موسسه با این اعتبار؛ انتظار دارم برای مشتریهای قدیمی تخفیف قابل ملاحظه ای در نظر بگیره ولی …

یاشار دهبانی, دانشگاه ارومیه

پایان نامه یکی از دوستام رو شما انجام دادید و خیلی راضی بود خواستم منم اقدام کنم ولی تعرفه خدماتتون رو توی سایت نزدین. میشه راهنمایی کنین

زینب خیری, دانشگاه تبریز

فصل اول و دوم پایان نامه من خیلی زود آماده شد اما فصل چهارمم کمی تاخیر داشت ولی کیفیت کار عالی بود و استادم راضی بود ممنون از شما

راشا میرطاهری, دانشگاه شیراز

تشکر می کنم از خدمات  خوبتون. اگر نبودین واققعا به مشکل برمی خوردم

سید ابراهیم میرلوحی, دانشگاه قبرس

خواستم از دکتر مقدم بابت کار خوب و تمیزشون تشکر کنم

اسماعیل افشار, دانشگاه آزاد اردکان

شما هم لطفا نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید