انجام پایان نامه روانشناسی

انجام پایان نامه روانشناسی

معرفی بهترین موسسه انجام پایان نامه روانشناسی در سطح کشور با ضمانت بالاترین نمره دفاع در کوتاهترین زمان ممکن

انتخاب موضوع پایان نامه روانشناسی | مراحل نوشتن و تصویب پروپوزال روانشناسی | پشتیبانی و آموزش انجام پایان نامه روانشناسی

بهترین موسسه انجام پایان نامه روانشناسی

به اعتقاد اغلب دانشجویان عزیز رشته روانشناسی؛ مجتمع آتی پژوهان بهترین موسسه مشاوره انجام پایان نامه روانشناسی است چراکه ممتاز ترین محققین رشته روانشناسی با این مجموعه همکاری دارند و تمام پروژه های دانشجویان با نهایت دقت؛ سرعت عمل بالا و کاملا منطبق با نظرات اساتید محترم راهنما پیش می رود.
در این مجموعه؛ با اولین تماس دانشجو، خدمات مشاوره و آموزشی کارشناسان شروع می شود و ما حتی تماس تلفنی دانشجویان عزیز را آغازی بر تعهدات خودمان می دانیم و توانمندسازی شما برای یک دفاع بی نظیر از پایان نامه تان را تضمین می کنیم. خدمات این مجموعه از انتخاب موضوع روانشناسی تا تصویب پروپوزال و پشتیبانی و نگارش فصلهای پایان نامه روانشناسی گسترده است و مطمئن باشید که در سخت ترین شرایط؛ بهترینها مشخص می شوند.

انجام پایان نامه روانشناسی

قیمت انجام پایان نامه روانشناسی

 در این قسمت به مباحث و نکاتی می پردازیم که قبل از سفارش، دانشجویان عزیز با آن مواجه می شود و سعی می کنیم با تشریح این مسائل و آگاهی بیشتر شما را در انتخاب بهتری کمک کنیم.
اولین نکته ای که دانشجویان در حین مرحله تحقیق و بررسی موسسات پایان نامه نویسی متوجه می شوند، اختلاف زیاد قیمت ها در شرکت های مختلف است. در رابطه با این موضوع مهمترین نکته ای که باید مد نظر داشته باشید این است که انجام پایان نامه روانشناسی یک فرایند علمی و پژوهشی است و پیداست نحوه انجام یک پژوهش با توجه به گرید علمی، میزان پشتیبانی، کیفیت ارائه خدمات، مکانیزمهای مدیریتی و  … متفاوت خواهد بود.
بعنوان مثال در یک موسسه معتبر علاوه بر  رسیدگی به چالشهای فعلی شما؛ برنامه دقیقی جهت آموزش، پشتیبانی از کار، کیفیت و سطح علمی پایان نامه داشته باشد طوری که در آینده شما بتوانید از آن در استخراج مقاله و چاپ کتاب استفاده کنید و حتی پروژه را با افتخار بعنوان یک طرح پژوهشی قوی در رزومه خودتان بگنجانید. بنابراین در مقایسه بین موسسات مشاوره پایان نامه؛ بحث قیمت نباید اولین اولویت دانشجو جهت بررسی باشد.

انجام پروپوزال

انتخاب موضوع پایان نامه روانشناسی

انتخاب موضوع پایان نامه روانشناسی؛ گاها مساله دشوار و زمان بری است چرا که در انتخاب موضوع باید همزمان به چند مساله مهم توجه داشته باشیم. در ادامه به برخی از معیارهای مهم در انتخاب عنوان پایان نامه روانشناسی می پردازیم که البته اهمیت و حساسیت انتخاب موضوع به این موارد محدود نمی شود.

 یک) در پایان نامه روانشناسی موضوعی را انتخاب کنید که برایتان جالب است
انجام پایان نامه کارشناسی ارشد روانشناسی ممکن است هفته ها و ماهها طول بکشد بنابراین لازم است موضوعی را انتخاب کنید که بتوانید ارتباط خوبی با آن برقرار کنید و فرایند نوشتن پایان نامه برای شما کسل کننده نباشد.

دو) موضوع پایان نامه روانشناسی باید جدید و متفاوت باشد
مهم است که یک موضوع منحصر به فرد برای پایان نامه خود انتخاب کنید یافتن یک موضوع تحقیقاتی کاملاً منحصر به فرد برای خود دانشجو به ندرت امکان پذیر است، اما محققین حرفه ای و با تجربه می توانند از زاویه ای متفاوت و جدید به یک حوزه تحقیقاتی که قبلا کار شده است بپردازند و خلاءهای پژوهشی سایر مقالات، انبوهی از ایده های جدید استخراج کنند.

سه) موضوع پایان نامه روانشناسی نباید گنگ یا مبهم باشد
پایان نامه روانشناسی باید یک اثر کاملاً دقیق و آکادمیک باشد. هر بخش پایان نامه باید به اساس و هدف تحقیق کمک کند و عنوان کلی پایان نامه باید از یک ساختار واضح پیروی کند. انتخاب یک موضوع بسیار گسترده و عمیق ممکن است پوشش دادن کامل موضوع را برای پایان نامه غیرممکن کند و نتیجه گیری مناسب را بسیار دشوار کند.

چهار) در انتخاب موضوع؛ باید دسترسی به منابع معتبر و جامعه آماری را در نظر بگیرید
یکی از چالشهای مهم در نوشتن پایان نامه روانشناسی؛ دسترسی به منابع جدید و معتبر است. دانشجویان یا محققین باید در انتخاب موضوع پایان نامه دقت کنند و دسترسی به منابع معتبر را در نظر داشته باشند. بسیار مشاهده شده که برخی از دانشجویان بدلیل کم تجربی؛ موضوعاتی را انتخاب کرده اندکه فاقد منبع معتبر و کافی بوده و به همین دلیل نگارش بخشهایی از پایان نامه علی الخصوص مبانی نظری و پیشینه تحقیق دشوار یا حتی غیر ممکن می شود.
همچنین دسترسی به جامعه آماری برای جمع آوری داده های خانم نیز بسیار مهم و حیاتی است. برای دانشجویان عزیز روانشناسی باید موضوعاتی انتخاب شود که دسترسی به داده های خام آن وجود داشته باشد. بعنوان مثال، انتخاب موضوعی که هدف آن بررسی آسیبهای خانمهای معتاد که مورد تعرض قرار گرفته اند؛ برای دانشجویی که در دزفول تحصیل می کند بسیار دشوار یا غیر ممکن است.

استخراج مقاله از رساله

انجام پروپوزال روانشناسی

بعد از اینکه موضوع پایان نامه روانشناسی با موفقیت انتخاب شد و به تایید استاد راهنما و مدیر گروه رسید؛ باید برای نوشتن پروپوزال اقدام شود. هدف اصلی نوشتن پروپوزال روانشناسی این است که دقیقا چیزی که دانشجو به دنبال آن است را در قالب یک طرح اولیه آکادمیک ارائه شود و این یعنی نه تنها باید محتوای پروپوزال کاملا علمی و باکیفیت باشند بلکه باید در راستای تشریح ابعاد مختلف موضوع انتخابی باشد. برای این کار باید تجربه و مهارت کافی داشته باشید و یا از مشاورین خبره و مجرب بهره ببرید. نوشتن پروپوزال روانشناسی فرآیندی است که دانشجویان عزیز باید طی کنند تا این اطمینان را به اساتید بدهند که پایان نامه یا تحقیق آنها توجیه و ارزش علمی بالایی دارد. اگر اصول نوشتن پروپوزال روانشناسی به درستی رعایت شود، استاد راهنما از تسلط شما به ارائه یک پایان نامه با کیفیت، مطمئن می شود و این مساله باعث تقویت موضع شما در قبال استاد راهنما خواهد شد. فراموش نکنید زمانی که استاد راهنما از پروپوزال شما راضی باشد، قطعا در نگارش پایان نامه شما را با چالشهای کمتری مواجه خواهد کرد.

انجام صفر تا صد پایان نامه روانشناسی

بعد از تصویب پروپوزال؛ دانشجو می تواند نگارش صفر تا صد پایان نامه اش را شروع کند و با نظر استاد راهنما پیش ببرد. نوشتن فصل به فصل پایان نامه مناسب ترین استراتژی برای انجام اصولی و منطقی پروژه است، یعنی هر دانشجویی می تواند با کمک مشاورین دلسوز و با تجربه، فصول پایان نامه خود را تکمیل و برای تایید به استاد راهنما ارائه کند. با این حال برخی از اساتید راهنما بر این باورند که بهتر است کل پایان نامه را از دانشجو یکجا دریافت و بررسی کنند که این شیوه ای بسیار غلط و پرخطر برای دانشجو است.
فصل اول و دوم پایان نامه بیشتر شامل پرداختن به اصل موضوع؛ دلیل انتخاب آن، نقد پژوهشهای پیشین، مبانی نظری و پیشینه تحقیق است. و فصل سوم به تشریح روش تحقیق، جامعه آماری و شیوه های تجزیه و تحلیل می پردازد. فصل چهارم و فصل پنجم پایان نامه مهمترین فصول هستند و در آن باید یافته های تحقیق به دقت مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته، نتیجه گیری نهایی پژوهش نوشته شود. انجام پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد روانشناسی معمولا بین 90 تا 150 صفحه و در پنج فصل صورت می گیرد.

انجام صفر تا صد پایان نامه روانشناسی

چه زمانی از خدمات موسسه پایان نامه نویسی استفاده کنیم؟

یک سوال مهم این است که چه زمانی از خدمات مشاوره پایان نامه نویسی موسسات استفاده کنیم؟ واقعیت این است که نوشتن پایان نامه یک کار پژوهشی بسیار مهم است که اغلب دانشجویان تا پیش از این تجربه نوشتن آن را نداشته اند و آموزشهای اندکی هم از طرف دانشگاه در این خصوص ارائه شده است. ورود به مرحله پایان نامه نویسی؛ ورود به عرصه ای پرمخاطره و پر چالش است که تمام دانشجویان نیاز به حمایت و هدایت در مسیری صحیح دارند در گذشته این وظیفه برعهده استاد راهنما بوده است لیکن در سالهای اخیر، اساتید راهنما نیز چندان کمکی به دانشجویان نکرده و نقش سازنده ای ندارند.
بنابراین اغلب دانشجویان دو راه پیش رو دارند یا به تنهایی وارد پروسه پایان نامه نویسی شوند و با آزمون و خطا و دوباره کاری، کار خود را پیش ببرند که این مساله ممکن است باعث تطویل روند پایان نامه نویسی شود و یا اینکه از مشورت مشاورین مجرب استفاده کنند. طبیعتا راه دوم برای دانشجویانی که وقت و تجربه کمتری دارند؛ گزینه منطقی و درستی است.

بیشتر بخوانید: استخراج مقاله از پایان نامه

بهترین موسسه پایان نامه نویسی

بهترین موسسات مشاوره پایان نامه؛ موسسه ای است که نه تنها با کادری متخص و با تجربه در پی تحقیق و نگارش بهترین کیفیت پایان نامه باشند بلکه آموزش و اعتلای دانشجو نیز در اولویت آنها باشد. اغلب موسساتی که در زمینه مشاوره پایان نامه فعالیت دارند؛ از بحث آموزش غافل هستند و مراحل پایان نامه را نوشته تحویل دانشجو می دهند و فاقد پشتیبانی و آموزش کافی هستند لیکن این شیوه صحیحی برای دانشجویانی که می خواهند از پایان نامه شان بدون دغدغه دفاع کنند، نیست.

چرا خدمات آتی پژوهان بهترین انتخاب است؟

در موسسه آتی پژوهان؛ به دو نکته بسیار توجه می شود نکته اول اینکه مشاوره انجام پایان نامه دانشجویان عزیز توسط ممتاز ترین محققین سطح کشور انجام می شود و کیفیت پروژه همواره در سطح مطلوبی است. نکته دوم اینکه بحث آموزش همیشه جزو اولویتهای این موسسه بوده است و دانشجویانی که در مورد پایان نامه شان با سوالات متعددی مواجه می شوند؛ می توانند از خدمات پشتیبانی موسسه بیشترین بهره را ببرند.

اصلاح پایان نامه روانشناسی

در بسیاری  مواقع؛ ممکن است دانشجویان پایان نامه شان را خودشان به تنهایی بنویسند ولی در ادامه تأمین نظرات استاد راهنمای سخت گیر برایشان امری دشوار و گاها غیر ممکن می شود. در واقع اگر نوشتن یک طرح پژوهشی شاید به تنهایی کار دشواری نباشد اما اگر قرار باشد  نظر یک مرجع خبره تر تأمین شود؛ طبیعتا ممکن است با چالشهایی مواجه شویم.
دانشجویانی که پایان نامه خودشان را نوشته ولی در اصلاح یا تکمیل آن دچار مشکل شده اند؛ نگران نباشند چراکه یکی از خدمات موسسه آتی پژوهان ارائه خدمات پشتیبانی به این عزیزان است. کافی است فایل پایان نامه را به همراه نظرات اصلاحی اساتید، در اختیار کارشناسان موسسه قرار دهید تا با نهایت دقت و سرعت نسبت به اصلاح پایان نامه اقدام شود

واقعا پشتیبانی عالی دارین بهترین موسسه آموزشی هستین که پشتیباتیتون واقعا حرف نداره همیشه در هر حال با حوصله رسیدگی میکنید من که دیگه از این به بهد مشتری دایم این مجموعه میشم واقعا حرف ندارید عالی

سینا رضایی, دانشگاه علوم تحقیقات

آتی پژوهان واقعا یکی از بهترین ها است به نظر من بهترین بخش موسسه هم پشتیبانی سریع و عالی و بی نقص میباشد فقط کاش یکم زودتر با شما آشنا می شدم

ابوالفضل تاجداری, دانشگاه همدان

من فقط برای فصل 4 و 5 مشاوره می خواستم، شما قبول می کنید؟

سوالماز افتخاری اص, دانشگاه پیام نور

بدون شک و بی اغراق آتی پژوهان قوی ترین و با تجربه ترین محققین را دارد. در این مدت که با موسسه آشنا شدم سرعت عمل و پشتیبانی به طور واقعی برام معنی شد. آرزوی سلامتی و رشد روز افزون دارم علی الخصوص برای خانم دکتر زارع

رضا میراسماعیلی, دانشگاه تبریز

خیلی ممنون از خدمات و حمایت خوبتون. من پایان نامه ام رو با موفقیت دفاع کردم انشاءآلله برای مقاله هم مزاحمتون میشم. بازم ممنون

شهره برادران, دانشگاه آزاد تهران شمال

با سلام
کار من توسط با کمک آقای دکتر رنجبر انجام شد، واقعا باید تشکر کنم از حسن همکاری ایشون و همکاری تمام وقت شون که سبب شد با نمره عالی از پایان نامه م دفاع کنم. همچنین از کادر اداری هم تشکر می کنم

زهرا خاقانی زاده, دانشگاه تهران

خیلی خوشحالم که از اول کارم رو با شما شروع کردم و سراغ موسسات دیگه نرفتم

پروانه احمدی, دانشگاه آزاد دماوند

در عجبم موسسه با این اعتبار؛ انتظار دارم برای مشتریهای قدیمی تخفیف قابل ملاحظه ای در نظر بگیره ولی …

یاشار دهبانی, دانشگاه ارومیه

پایان نامه یکی از دوستام رو شما انجام دادید و خیلی راضی بود خواستم منم اقدام کنم ولی تعرفه خدماتتون رو توی سایت نزدین. میشه راهنمایی کنین

زینب خیری, دانشگاه تبریز

فصل اول و دوم پایان نامه من خیلی زود آماده شد اما فصل چهارمم کمی تاخیر داشت ولی کیفیت کار عالی بود و استادم راضی بود ممنون از شما

راشا میرطاهری, دانشگاه شیراز

تشکر می کنم از خدمات  خوبتون. اگر نبودین واققعا به مشکل برمی خوردم

سید ابراهیم میرلوحی, دانشگاه قبرس

خواستم از دکتر مقدم بابت کار خوب و تمیزشون تشکر کنم

اسماعیل افشار, دانشگاه آزاد اردکان
0پروژه
تعداد پروژه هایی که برای دانشجویان روانشناسی انجام شده

فکر نمی کردم بتونم نظر اساتید سخت گیرم رو جلب کنم ولی با کمک شما این مساله اتفاق افتاد. خیلی خیلی ممنونم

مصطفی نجفی, دانشگاه علامه

پروژه پایان نامه من ترکیبی از روش تحقیق کمی و کیفی هست خواستم بدونم می تونم روی کمک شما حساب کنم؟ تعریف کارتون رو از دوستای ترم قبل شنیده بودم

یاسر صبری, دانشگاه زابل

لطفا بفرمایید که هزینه مشاوره پایان نامه چقدر هست؟

فاطمه سادات حسن وند, دانشگاه خرم آباد

من سه سال پیش از خدمات موسسه استفاده کرده بودم ولی الان خواستم نظر بدم. اونموقع کارم خوب انجام شد و سریع دفاع کردم الان رو نمی دونم. ازتون تشکر م یکنم اگر تونسته باشین کیفیت کارتون رو حفظ کنین که عالیه

ساناز ترابی, دانشگاه آزاد تهران مرکز

ببخشید من در طول کار خیلی اذیتتون کردم علی الخصصوص خانم دکتر زارع رو خواستم هم تشکر کنم و هم عذرخواهی کنم. بالاخره پایان نامه م تموم شد

سیامک برزگر, دانشگاه شهید بهشتی

راضی کردن استاد راهنمای من خیلی سخت بود اما انجام شد

محمدی چاکری, دانشگاه پیام نور

من الان ترم سوم هستم خواستم ببینم کی اقدام کنم بهتره؟

فاطمه کلهر, دانشگاه علامه

پایان نامه ارشدم با موفقیت انجام شد و ازتون ممنونم انشاءالله برای دکترا مزاحمتون میشم

سپهر یادگاری, دانشگاه علوم تحقیقات

بی نهایت سپاس از پشتیبانی و ارائه بهترین سرویس ها. موفق باشید

کامبیز توکلی, دانشگاه تهران مرکز

با تشکر از زحمات شبانه روزی پرسنل و محققین شما. خواستم اطلاع بدم که من با موفقیت دفاع کردم ممنون

محمد ساسانی مقدم, دانشگاه اصفهان

من سال پیش کارم رو به شما محول کردم و تا نصف پایان نامه ام انجام شد ولی به مشکل خوردم و پیگیری نکردم خااستم بدونم الان دوباره می تونم شروع کنم؟

مهران یاراحمدی, دانشگاه اسکو

به همه دانشجوها توصیه می کنم از خدمات این موسسه استفاده کنند ضرر نمی کنین. ممنون از کادر علمی موسسه

احمد سلیمانی, دانشگاه یاسوج

کار من با کیفیت مطلوبی انجام شده بود ازتون تشکر می کنم

علیرضا فرجی, دانشگاه هلند

بیشتر بخوانید:

انتخاب موضوع پایان نامه
معیارهای انتخاب دقیق موضوع پایان نامه

صفر تا صد انجام پایان نامه کارشناسی ارشد
در آتی پژوهان معتبرترین مجموعه آموزشی پژوهشی کشور

انجام پروپوزال کارشناسی ارشد
با رعایت تمام اصول صحیح کار و تصویب فوری

نحوه نوشتن فصل دوم پایان نامه
آشنایی با شیوه نگارش فصل دوم پایان نامه و ساختار آن