انجام رساله دکتری مدیریت بازرگانی

انجام رساله دکتری مدیریت بازرگانی

نگارش رساله دکتری مدیریت بازرگانی آخرین طرح پژوهشی آکادمیک برای دانشجویان این رشته در مقطع تحصیلات تکمیلی است این کار مهم را فقط به متخصصین امر محول کنید

با محققین ممتاز «موسسه استادراه» از انتخاب موضوع تا جلسه دفاع پشتیبان شمائیم 

انجام رساله دکتری مدیریت بازرگانی

انجام رساله دکتری مدیریت بازرگانی مرحله پایانی تحصیل یک دانشجو در این مقطع می­باشد که با نهایت دقت عمل باید به نگارش آن پرداخت. از مهمترین اصولی که در امر فرایند رساله دکترا باید به آن اشراف داشت روش تحقیق می­باشد که تا حد بسیار زیادی این فرایند را آسان تر و اصولی تر می­کند. انجام رساله دکترا فعالیت پژوهشی و تحقیقاتی است که به منظور ارزیابی مهارت­ها و توانایی­های علمی دانشجو در این رشته مورد سنجش قرار می­گیرد. از موضوعات حائز اهمیت در ابتدای شروع این پژوهش، انتخاب موضوع رساله و استاد راهنما  می باشد، لازم به ذکر است که رساله دکترا با پایان نامه تفاوت­هایی دارد و نباید دچار سردرگمی شوید هر دانشجویی که این مرحله را پشت سر می­گذارد باید به خوبی آگاه باشد که انجام این رساله نیاز به حساسیت و اهمیت بالایی است تا مورد تایید واقع شود.

تضمین کیفیت در انجام رساله دکتری مدیریت بازرگانی

با کمک موسسه استادراه و نظارت و ارزیابی مستمر و برنامه ریزی شده این موسسه، قدم به قدم به نتیجه اثربخش و والای علمی نزدیک تر خواهد شد، و با بررسی جنبه های گوناگون یک پژوهش و رعایت استاندارد های کمی و کیفی آن تحقیقات را به نتایج ایده آل می­رسانیم. با تضمین کیفیت از ارائه خدماتی که شامل خطا و اشکالات احتمالی باشد جلوگیری به عمل می­آید. این تضمین، اطمینان خاطری برای محقق به عمل می­آورد و پژوهش دقیقاً برای هدف تعیین شده تهیه و تدوین می­شود. همچنین به دلیل حساسیت بالای این پژوهش علمی، این موسسه شما را برای رسیدن به بالاترین رویکرد تحقیقاتی و پژوهشی، فراتر از یک دانشجو یاری خواهد ­رساند. با ارائه خدمات ارزشمند، تضمین آن و همچنین همکاری با کارکنان و پژوهشگران حرفه ای و متخصص و بهره گیری از تجارب آن ها رضایت دانشجو و استاد راهنمای مربوطه نیز جلب خواهد شد که سبب افتخار و خرسندی این موسسه خواهد بود.

هزینه انجام رساله دکتری مدیریت بازرگانی و نحوه پرداخت

با توجه به اینکه رساله دکترا و فرایند پژوهشی و تحقیقاتی آن امری طولانی و زمان بر می باشد و تکمیل آن مستلزم ارتباط چندین باره با استاد راهنما و پیگیر موضوعات چالش برانگیز آن در مسیر تحقیقاتی است، بنابراین قیمت آن با هزینه انجام پایان نامه کارشناسی ارشد متفاوت است. موسسه استادراه شرایطی را پیش بینی کرده است که بتوان علاوه بر رسیدن به نتایج تحقیقاتی و پژوهشی موثر در حوزه رساله مدیریت بازرگانی، شرایط لازم جهت پرداخت اقساطی برای دانشجویان را نیز فراهم می کند. به طور کلی قیمت نهایی انجام این اقدمات، نیازمند بررسی موضوع و جزئیات قابل پرداخت می باشد، بنابراین بهترین اقدام جهت رسیدن به قیمت نهایی انجام پروژه شما، بهره گیری از مشاوره متخصصان این موسسه می­باشد. شرایط پرداخت نیز طوری طراحی شده که به هیچ کدام از دانشجویان فشار اقتصادی وارد نشده و از بروز نگرانی ها و استرس های ناشی از مبالغ هنگفتی که سایر شرکت ها پیشنهاد می­دهند نیز جلوگیری به عمل آورد. این موسسه ارائه دهنده مقرون به صرفه ترین خدمت با بالاترین کیفیت است. هدف تیم تخصصی استادراه کمک و یاری رساندن به اهداف تحقیقاتی مختلف در حوزه های متنوع و متعدد می­باشد. با بهره گیری از خدمات ارزنده ی این مجموعه، پایین ترین نرخ موجود را تجربه خواهید کرد.

مراحل انجام رساله:

هرچند فرایند نگارش رساله دکتری از جهاتی شبیه به انجام پایان نامه کارشناسی ارشد است اما به لحاظ سطح علمی بسیار متفاوت خواهد بود. انجام رساله دکتری مدیریت بازرگانی  سلسله مراتب اصولی و از پیش تعریف ‌شده­ای دارد که شامل 5 فصل اصلی و کلیدی است و به ترتیب شامل موارد ذیل است:
فصل اول: به بیان مسئله یا تحقیق موضوع پژوهشی و اهمیت و ضرورت آن می­پردازد.
فصل دوم:  پیشینه تحقیق که شرح مختصری از تاریخچه مطالعات و سایر نتایجی که توسط دیگر محققین در حوزه پژوهشی دانشجو انجام شده را بیان می­کند.
فصل سوم:  روش انجام تحقیق که شامل بهره گیری از ابزارهای مطالعاتی و روش های جامعه آماری است. به شرح جزئیات عملکرد پژوهشی با توضیحاتی کامل همراه با مجموعه ی داده ها پرداخته می­شود.
فصل چهارم : به بحث در خصوص نتایج یافته های محقق  و تحلیل های علمی و شرح تفسیر چالش های موضوع انتخابی می­پردازد.
فصل پنجم:  به بررسی نتیجه‌گیری و پیشنهادات دانشجو که جمع بندی کلی از دستاوردهای پژوهشی محقق می باشد می پردازد.
نکته ی قابل توجه این است که در شروع رساله قبل از فصل یک به فهرست و در انتهای رساله نیز فهرستی از منابع و مواخذ نیز باید تهیه و لیست شود.

نگارش رساله دکتری مدیریت بازرگانی

حدود وظایف موسسه استادراه در قبال انجام رساله دکتری مدیریت بازرگانی

اشراف به موضوع پژوهش و بهره گیری از متخصصین فعال در حوزه مرتبط، ضمن داشتن تجربه کافی و تسلط همه جانبه روی موضوع پژوهش از الزامات شروع انجام رساله دکترا بوده و موسسه استاد راه خود را موظف به رعایت تمام شئونات کار می داند. همچنین ارائه تضمین کیفیت می تواند آرامش خاطر را برای محقق و دانشجوی گرامی به عمل آورد و این موسسه تضمینی را به دانشجویان می­دهد که با ارائه مشاوره درست در راستای موضوع مورد تحقیق و بهره گیری از تجارب متخصصین در این مسیر با کیفیت ترین رساله را به انجام برساند. با بهره مندی از خدمات مجتمع استادراه در زمینه انجام پایان نامه یا نگارش رساله دکتری مدیریت بازرگانی نیاز به صرف انرژی بی نتیجه ندارید و نگران انتخاب موضوعی که نوآوری و خلاقیت کافی جهت تحقیق را داشته باشد را نیز  نخواهید داشت و  استادراه گام به گام در کنار شما خواهد بود.

اصلاح رساله دکتری

انجام رساله دکتری مدیریت بازرگانی نیز همانند پایان نامه و سایر تحقیقات، مستلزم رعایت و تبعیت از قوانین و شیوه­های نگارشی مختص به خود می­باشد. بنابراین برای صفحه آرایی و چیدمان مطالب رساله، باید از قوانین منحصر به فرد روش تحقیق استفاده نمایید. برخی از اصلاحات و تنظیمات عبارتند از:

  • اصلاحات فنی و تخصصی محتوای پایان نامه و روش تحقیق
  • نحوه صحیح رفرنس دهی و استفاده از منابع معتبر
  • انتخاب روش تحقیق صحیح و منطبق با جامعه آماری پژوهش
  • انسجام رساله و یکپارچگی مفاهیم و مطالب
  • تنظیم پاورقی­ها و حاشیه صفحات
  • بررسی و اصلاح علائم نگارشی
  • اصلاح کردن فاصله میان کلمات
  • فهرست صفحات

 همچنین در نهایت ممکن است مطالب رساله نیاز به ویرایش و اصلاح بعضی از جملات به لحاظ معنایی یا کوتاه و بلندی آن بسته به توصیه و نظر استاد راهنمای مربوطه داشته باشد که تمامی این موارد علاوه بر رعایت کردن آن در ابتدای نگارش به صورت مرحله ای تکمیل و رفع خواهد شد.

بهترین موسسه انجام رساله دکتری مدیریت بازرگانی:

اگر بخواهیم موسسات مختلف را در ترازوی قیاس ارزانترین و گرانترین قرار دهیم این کار بسیار دشوار خواهد بود. ارزانترین و گرانترین سرویس نمی تواند معیار درستی برای سنجش بهترین موسسه انجام پایان نامه باشد. بنابراین آن چیزی که حرف اول را می­زند ارائه کیفیت مطلوب کار می­باشد و نه میزان تعرفه ای که برای انجام در نظر گرفته شده است. نه ارزانترین موسسه نشان از ارائه کار با کیفیت دارد و نه گران ترین آن، چرا که عوامل متعددی می­تواند در تعیین نرخ خدمات تاثیرگذار باشد. همچنین موسسات منصفی همچون موسسه استادراه سعی می­کنند که در کنار اهمیت به کیفیت انجام رساله دکتری مدیریت بازرگانی و موضوعات مورد پذیرش دیگر، به قیمت مناسب و منصفانه آن نیز توجه نمایند  و با پرداختن به تمامی موارد، پکیج کاملی ارائه دهند. بنابراین اگر شما هم دغدغه انتخاب بهترین موسسه برای دریافت خدمات مورد نیازتان را دارید به شما این اطمینان خاطر را می‌دهیم که با دریافت خدمات از این مجموعه نه تنها از کیفیت کار آرامش خاطر خوهید داشت  بلکه نسبت به قیمت آن نیز رضایتمند بوده و معرف ما به دوستان و آشنایانتان خواهید بود.

بهترین موسسه انجام پایان نامه

سوابق موسسه استادره در انجام رساله دکتری مدیریت بازرگانی

موسسه استادراه با سابقه درخشان در امر انجام رساله دکتری مدیریت بازرگانی توانایی و عملکرد چشمگیری را در کارنامه درخشان خود رقم زده و حضور متخصصین با تجربه و ممتاز در این موسسه منجر به خدمات بی نظیر شده است. چنانچه نگران کیفیت و توانمندی­های این مجموعه هستید می­توانید با تماس جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر تصمیم نهایی خود را بگیرید. در خاتمه به برخی از نظرات کاربرانی که از خدمات این مجموعه بهره مند شده اند نگاهی می اندازیم.

فکر نمی کردم بتونم نظر اساتید سخت گیرم رو جلب کنم ولی با کمک شما این مساله اتفاق افتاد. خیلی خیلی ممنونم

مصطفی نجفی, دانشگاه علامه

پروژه پایان نامه من ترکیبی از روش تحقیق کمی و کیفی هست خواستم بدونم می تونم روی کمک شما حساب کنم؟ تعریف کارتون رو از دوستای ترم قبل شنیده بودم

یاسر صبری, دانشگاه زابل

لطفا بفرمایید که هزینه مشاوره پایان نامه چقدر هست؟

فاطمه سادات حسن وند, دانشگاه خرم آباد

من سه سال پیش از خدمات موسسه استفاده کرده بودم ولی الان خواستم نظر بدم. اونموقع کارم خوب انجام شد و سریع دفاع کردم الان رو نمی دونم. ازتون تشکر م یکنم اگر تونسته باشین کیفیت کارتون رو حفظ کنین که عالیه

ساناز ترابی, دانشگاه آزاد تهران مرکز

ببخشید من در طول کار خیلی اذیتتون کردم علی الخصصوص خانم دکتر زارع رو خواستم هم تشکر کنم و هم عذرخواهی کنم. بالاخره پایان نامه م تموم شد

سیامک برزگر, دانشگاه شهید بهشتی

راضی کردن استاد راهنمای من خیلی سخت بود اما انجام شد

محمدی چاکری, دانشگاه پیام نور

من الان ترم سوم هستم خواستم ببینم کی اقدام کنم بهتره؟

فاطمه کلهر, دانشگاه علامه

پایان نامه ارشدم با موفقیت انجام شد و ازتون ممنونم انشاءالله برای دکترا مزاحمتون میشم

سپهر یادگاری, دانشگاه علوم تحقیقات

بی نهایت سپاس از پشتیبانی و ارائه بهترین سرویس ها. موفق باشید

کامبیز توکلی, دانشگاه تهران مرکز

با تشکر از زحمات شبانه روزی پرسنل و محققین شما. خواستم اطلاع بدم که من با موفقیت دفاع کردم ممنون

محمد ساسانی مقدم, دانشگاه اصفهان

من سال پیش کارم رو به شما محول کردم و تا نصف پایان نامه ام انجام شد ولی به مشکل خوردم و پیگیری نکردم خااستم بدونم الان دوباره می تونم شروع کنم؟

مهران یاراحمدی, دانشگاه اسکو

به همه دانشجوها توصیه می کنم از خدمات این موسسه استفاده کنند ضرر نمی کنین. ممنون از کادر علمی موسسه

احمد سلیمانی, دانشگاه یاسوج

کار من با کیفیت مطلوبی انجام شده بود ازتون تشکر می کنم

علیرضا فرجی, دانشگاه هلند

واقعا پشتیبانی عالی دارین بهترین موسسه آموزشی هستین که پشتیباتیتون واقعا حرف نداره همیشه در هر حال با حوصله رسیدگی میکنید من که دیگه از این به بهد مشتری دایم این مجموعه میشم واقعا حرف ندارید عالی

سینا رضایی, دانشگاه علوم تحقیقات

موسسه شما واقعا یکی از بهترین ها است به نظر من بهترین بخش موسسه هم پشتیبانی سریع و عالی و بی نقص میباشد فقط کاش یکم زودتر با شما آشنا می شدم

ابوالفضل تاجداری, دانشگاه همدان

من فقط برای فصل 4 و 5 مشاوره می خواستم، شما قبول می کنید؟

سوالماز افتخاری اص, دانشگاه پیام نور

بدون شک و بی اغراق هلدینگ شما بهترین و با تجربه ترین محققین را دارد. در این مدت که با موسسه آشنا شدم سرعت عمل و پشتیبانی به طور واقعی برام معنی شد. آرزوی سلامتی و رشد روز افزون دارم علی الخصوص برای خانم دکتر زارع

رضا میراسماعیلی, دانشگاه تبریز

خیلی ممنون از خدمات و حمایت خوبتون. من پایان نامه ام رو با موفقیت دفاع کردم انشاءآلله برای مقاله هم مزاحمتون میشم. بازم ممنون

شهره برادران, دانشگاه آزاد تهران شمال

با سلام
کار من توسط با کمک آقای دکتر رنجبر انجام شد، واقعا باید تشکر کنم از حسن همکاری ایشون و همکاری تمام وقت شون که سبب شد با نمره عالی از پایان نامه م دفاع کنم. همچنین از کادر اداری هم تشکر می کنم

زهرا خاقانی زاده, دانشگاه تهران

خیلی خوشحالم که از اول کارم رو با شما شروع کردم و سراغ موسسات دیگه نرفتم

پروانه احمدی, دانشگاه آزاد دماوند

در عجبم موسسه با این اعتبار؛ انتظار دارم برای مشتریهای قدیمی تخفیف قابل ملاحظه ای در نظر بگیره ولی …

یاشار دهبانی, دانشگاه ارومیه

پایان نامه یکی از دوستام رو شما انجام دادید و خیلی راضی بود خواستم منم اقدام کنم ولی تعرفه خدماتتون رو توی سایت نزدین. میشه راهنمایی کنین

زینب خیری, دانشگاه تبریز

فصل اول و دوم پایان نامه من خیلی زود آماده شد اما فصل چهارمم کمی تاخیر داشت ولی کیفیت کار عالی بود و استادم راضی بود ممنون از شما

راشا میرطاهری, دانشگاه شیراز

تشکر می کنم از خدمات  خوبتون. اگر نبودین واققعا به مشکل برمی خوردم

سید ابراهیم میرلوحی, دانشگاه قبرس

خواستم از دکتر مقدم بابت کار خوب و تمیزشون تشکر کنم

اسماعیل افشار, دانشگاه آزاد اردکان

شما هم لطفا نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید

با معتبرترین موسسات مشاوره پایان نامه سطح کشور آشنا شوید:

دانشجویان رشته حقوق خصوصی می توانند جهت رفع هر مشکلی که در انتخاب موضوع، نگارش پروپوزال، نگارش پلان پایان نامه و انجام پایان نامه حقوق خصوصی با آن مواجه هستند به پژوهشگاه حقوق خصوصی مراجعه کرده و از خدمات تخصصی این مرکز بهره مند شوند.