انجام رساله دکتری

مشاوره کامل و جامع انجام رساله دکترا 

مشاوره صفر تا صد رساله دکتری از انتخاب موضوع مناسب تا مشاوره نگارش پروپوزال و آموزش تدوین فصول رساله با تضمین آمادگی سریع برای دفاع

با محققین ممتاز کشوری از صفر تا صد رساله دکتری پشتیبان شمائیم | حداکثر نمره دفاع  

بهترین موسسه انجام رساله دکتری

انتخاب بهترین موسسه پایان نامه نویسی برای برون سپاری خدمات انجام رساله دکتری، یکی از مهم ترین تصمیماتی است که یک دانشجو  میتواند بگیرد. اگر تصمیم صحیحی بگیرید،کارشناسان دلسوز و ممتاز موسسه میتوانند یکی از بهترین همراهان شما در انجام پروپوزال و پایان نامه تان باشند و کسب موفقیت شما را در جلسه دفاع تضمین کنند. اما اگر انتخاب اشتباهی داشته باشید، تبعات منفی آن میتواند اتمام رساله شما را ماه ها به عقب بیندازد.

انجام رساله دکترا

مراحل انجام پایان نامه دکترا

هدف اصلی رساله دکتری انجام یک پژوهش جامع و کامل است و از جهات بسیاری با انجام پایان نامه کارشناسی ارشد متفاوت است بطوریکه رساله دکترا باید منجر به دستیابی نتیجه ای کاملا علمی و کاربردی باشد. ساختار پایان نامه دکتری معمولا در پنج فصل تنظیم می شود که هر فصل چارچوب خاص خودش را دارد همچنین هیچ ضابطه ای برای حجم و تعداد صفحات رساله دکتری تعریف نشده است اما مطابق با عرف دانشگاههای کشور معمولا بین 150 تا 250 صفحه نوشته می شود.
برای موفقیت درانجام رساله دکتری، باید استدلال های شما که منتج به نتایج نهایی شده است به اندازه کافی قوی باشد و توانسته باشید بینشی منحصر به فرد را به حوزه تحقیق خودتان اضافه کرده باشید در واقع شما در رساله خود باید توانسته باشید که بخشی از دانش رشته خودتان را توسعه داده و افق جدیدی را باز کرده باشید. به این دلیل، برای نگارش رساله خود نباید به ایده ها یا نتایج دیگران تکیه کنید.

انتخاب موضوع رساله دکترا

انتخاب عنوان پایان نامه مقطع دکتری خود به تنهایی می تواند چالشی بزرگ به حساب آید. در تهیه موضوع رساله، درک فرآیندی که استاد راهنما جهت تایید موضوع پیشنهادی شما طی می کنند، مهم است. به این ترتیب، می‌توانیم ابتدا چند موضوع کلی تعیین کرده و آنها را اصطلاحا در قیف انتخاب موضوع هدایت کنید تا با مشورت استاد راهنما به سرنخ هایی مناسب دست یابید. اساتید راهنما در مواجهه با بسیاری از دانشجویان کم تجربه معمولا با موضوعات مختلف و اغلب ناکارآمد، بمباران می شود، به همین دلیل بهتر است ما هوشمندانه عمل کرده و همزمان با پیشنهاد موضوع دررابطه با پایان نامه  ای که  در واقعیت ارائه خواهیم کرد، صحبت کنیم.
انتخاب موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد با دکترا  متفاوت است و اهمیت انتخاب موضوع برای رساله دکترا این است که باید کاملا تخصصی باشد بنابراین غالبا استفاده از استراتژی (ایجاد یک موضوع کلی و سپس بسط آن به خوشه های موضوعی کوچکتر و تهیه یک ریویو برای هر کدام) باعث شود اساتید راهنما اعتماد کرده و موضوعات پیشنهادی شما را بپسندند.

سالها تجربه ما در زمینه داوری؛ پشتیبانی و آموزش دانشجویان مقطع دکترا در انجام رساله؛ قطعا می تواند روند موفقیت شما را تسریع کند.

انجام رساله دکتری

پایان نامه دکتری باید شامل چه مواردی باشد؟

اگرچه محتوای هر پایان نامه دکتری منحصر به فرد است، اما همه پایان نامه ها باید از یک قالب کلی  که دانشگاه محل تحصیل تعیین می کند پیروی کنند. برای نشان دادن این موضوع، ساختار نمونه ای از پایان نامه دکتری را گردآوری کرده ایم و توضیح داده ایم که در هر بخش زیر چه چیزی باید بگنجانید.
بر خلاف عقیده بسیاری از دانشجویان و صاحب نظران، نوشتن پایان نامه دکترا ورود به  عرصه ای است که فراز و فرود بسیاری دارد و مشورت گرفتن از اساتید مجرب  می تواند آن را سهل تر کند. اگر نوشتن پایان نامه تان را شخصا شروع کرده باشید ولی موفقیت چندانی حاصل نشده؛ صرف زمان بیشتر عملا بی فایده است.
اینجاست که  یک موسسه معتبر مشاوره پایان نامه میتواند نبض کار را به دست گرفته و با اقداماتی اساسی و دقیق روند نگارش رساله را به مسیری صحیح بازگرداند و حتی اقدامات لازم جهت استخراج مقاله از رساله را نیز برعهده گیرد.
استفاده از خدمات موسسه آتی پژوهان، راهکار مطمئنی برای دانشجویان مقطع دکتراست تا بتوانند زودتر از پایان نامه شان با موفقیت دفاع کنید چنانچه در سالهای اخیر موفقیت دانشجویان ما هم در مقطع کارشناسی ارشد و هم دکترا؛ بسیار بالا و رضایت بخش بوده است
در مورد انجام رساله دکتری مدیریت بازرگانی بیشتر بخوانید.

راهکارهای ما برای موفقیت دانشجویان دکتری چیست؟

دانشجویان عزیز مقطع دکترا باید توجه داشته باشند که موفقیت در امر نگارش رساله در کوتاه مدت میسر نیست و ما هم ادعای کذایی نداریم و معجزه نمی کنیم اما با تخصیص فرصتی مناسب مطمئن باشید که روند پروژه بسیار دقیق، علمی و طبق برنامه خواهد بود.
ما ابتدا اهداف پروژه را تبیین کرده و برای آن بازه زمانی تعیین می کنیم و طبق برنامه زمان بندی؛ پروژه را با نهایت دقت و کیفیت پیش می بریم و در فواصل زمانی معین بیلان کاری از نحوه انجام کار ها و میزان پیشرفت پروژه در اختیار شما قرار می گیرد.

بیشتر بخوانید: نوشتن پروپوزال کارشناسی ارشد

زمان و فرصت شما برای دفاع از پایان نامه تان چگونه است؟

به عنوان یک دانشجو، باید فرصتی که برای انجام و دفاع رساله دکترا در اختیار دارید را مشخص کنید. بسیار مهم است که بدانید نوشتن رساله دکترا در زمان بسیار کوتاه میسر نیست، بنابراین قول نتایج فوری به شما نمیدهیم اما با برنامه ریزی های شش ماهه و یکساله میتوان به نتایج بسیار مناسبی رسید. البته اگر فرصت شما بسیار محدود باشد؛ با ظرفیتهایی که در اختیار داریم امکان تهیه پلان فوری نیز میسر است.
تفاوت پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری در این است که روند پیشرفت پایان نامه کارشناسی ارشد؛ فوری و ملموس است اما رساله دکتری به دلیل دامنه بسیار وسیع مطالعات، به زمان بیشتری نیاز دارد

در مورد انجام فصل دوم پایان نامه بیشتر بخوانید

قیمت انجام رساله دکتری

هزینه انجام رساله دکتری

هزینه انجام پایان نامه دکترا بر اساس فاکتور های مهمی از قبیل متغیرهای موضوع، اهداف تحقیق، روش تحقیق و بسیاری پارامترهای دیگر تخمین زده شود. بنابراین بهتر است در این رابطه با کارشناسان موسسه صحبت کنید و یا با ارسال فرم ابتدای صفحه؛ بخواهید که در اولین فرصت با شما تماس گرفته شود. اما همواره به این نکته توجه داشته باشید که اگر قصد دارید پروژه پایان نامه دکترایتان را برون سپاری کرده و از موسسات کمک بگیرید؛ قیمت آخرین مولفه ای باشد که بررسی می کنید. مهمتر از قیمت، تخصص و صلاحیت موسسه در مشاوره انجام پایان نامه در مقطع دکتراست.

در مورد قیمت انجام رساله دکترا...

محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد

توجه کنید که موسسات متعددی هستند که با اعلام قیمتهای ارزان و اغوا کننده؛ ادعای مشاوره رساله دکتری را دارند، اما باید بدانیم که بسیاری از آنها صلاحیت و تخصص لازم جهت این پروژه علمی را ندارند و بر فرض بعد از گذشت مدت زمان قرارداد شما به نتیجه مدنظر نرسید و حتی موفق شوید کل پول را هم پس بگیرید، باز هم زمان هدر رفته و به عقب برنمی گردد پس فرصتهای از دست رفته چگونه جبران شود؟

پیش از هر اقدامی با ما مشورت کنید

مشاوره پایان نامه برای دانشجویان عزیز مقطع دکترا، بخصوص آن هایی که قصد برون سپاری پروژه خود را ندارند، امری ضروری و غیر قابل انکار است. حتی اگر تصمیم خودتان را برای محول کردن پروژه به یک موسسه ای غیر از «استادراه» گرفته اید از مشاوره های دلسوزانه و رایگان ما در زمینه انجام رساله دکترا استفاده کنید تا ناخواسته و با یک انتخاب نادرست؛ خود را با چالشهای بسیار بزرگ مواجه نکنید.

نکته آخر در رابطه با انجام پایان نامه دکترا

همانطور که می دانید نوشتن رساله دکترا یک فرایند زمان بر و کاملا تخصصی است که مستلزم صرف وقت و داشتن تخصص بالا است. در کنار این پارامترها احترام به عقاید و خواسته های دانشجو و استاد محترم راهنما نیز بسیار حائز اهمیت است در مجتمع «استادراه» تعهد به کسب رضایت دانشجو و مسئولیت پذیری جزئی از فرهنگ سازمانی این مجموعه شده است، به همین دلیل نام این مجموعه به عنوان بهترین موسسه پایان نامه نویسی در ایران همواره در صدر لیست بوده است. شماره تماس کارشناسان شیفت 09101502239 – 09103434482

چه زمانی ضرورت دارد که برای انجام پایان نامه مان به موسسه استاد راه رجوع کنیم؟

همانطور که در جایجای این وبگاه تاکید شده است؛ نگارش پایان نامه اساسا یک فرایند زمان بر و انرژی بر است و دانشجویان عزیزی که در مرحله تهیه پایان نامه هستند باید یک فرصت کافی و کامل برای پروژه شان در نظر بگیرند. متاسفانه این مساله برای همه دانشجویان علی الخصوص عزیزانی که شاغل هستند یا دغدغه های دیگری دارند میسر نیست. بدون تردید این عزیزان باید از خدمات یک موسسه معتبر بهره مند شوند و وظیفه تدوین و نگارش آن را به کارشناسان با تجربه محول کنند تا بتوانند در اسرع وقت نسبت به دفاع از پایان نامه شان اقدام کنند.
موسسه «استادراه» سالها بصورت شبانه روزی در خدمت دانشجویان عزیز مقطع کارشناسی ارشد و دکتری بوده است پس به راحتی می توانید از خدمات این موسسه بهره مند شوید.

با معتبرترین موسسات مشاوره پایان نامه سطح کشور آشنا شوید:

انجام پایان نامه حقوق خصوصی
با همکاری معتبرتیرن موسسه مشاوره پایان نامه

مراحل انجام پایان نامه روانشناسی
متشکل از تیمی حرفه ای، مجرب و دلسوز

استخدام کارشناس ارشد زبان انگلیسی
معرفی بهترین فرصتهای شغلی دورکاری و پاره وقت

انجام پایان نامه مدیریت
با تضمین صددرصدی و تحویل فوری

مشاره پایان نامه مهندسی عمران
تخصصی ترین موسسه مشاوره فنی مهندسی

انجام تضمینی پایان نامه حسابداری
با همکاری ممتاز ترین مشاورین پایان نامه حسابداری